ZOOMBOOK Personalizuotos pasakų knygos vaikams | Naujasis knygnešys

ZOOMBOOK Personalizuotos pasakų knygos vaikams

70
Lankytojų simpatijos
Autorius: ZOOMBOOK
Kategorija: e. pramogos ir gyvenimo būdas

ZOOMBOOK Pasakų įrankis leidžia vartotojui sukurti asmeninę pasakų knygą savo vaikui tiesiog internete. Jau paruoštos vaikiškos knygos adaptuojamos pagal kiekvieno norus.
Adresas internete: https://www.zoombook.lt/pasakos/

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

ZOOMBOOK Pasakų įrankis leidžia vartotojui ne tik įkelti nuotraukas į knygą ar dedikuoti ją kitam asmeniui, bet ir suteikti vardus pasakos veikėjams bei keisti iliustracijų detales. Be to, įrankis sukurtas taip, kad ja galėtų naudotis ir pats vaikas, o knygos kūrimas jam taptų panašus į žaidimą. Pavyzdžiui, vaikas pats gali pasirinkti, ar jo veikėjas dėvės kepurę, kokios spalvos bus jo pižama ir pan. Užsisakęs spausdintą ZOOMBOOK pasakų knygą, vartotojas gauna ir elektroninę jos versiją, kuria galima dalintis socialiniuose tinkluose ir el. paštu. Personalizuotos pasakų knygos kūrimas ir skaitymas tampa ne tik įdomiu užsiėmimu, bet ir edukaciniu procesu: skaitydamas vaikas ieško savęs pasakoje, mokosi atrasti veikėjų sąsajas su realaus gyvenimo objektais ir vertybėmis.
Šiuo įrankiu galės naudotis ir kitos leidyklos, norinčios praplėsti savo produktų spektrą ir savo veikloje pritaikyti inovatyvius, kūrybiškus sprendimus. Įrankio pagalba personalizavimui bus galima pateikti jau išleistas knygas, taip ne tik pasiūlant naują ar patobulintą produktą, bet ir plečiant pardavimo kanalus.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Kuriant produktą buvo atsižvelgta į personalizavimo poreikį, siekiant suteikti vartotojui galimybę sukurti savo vaikui vienetinę pasakų knygą. ZOOMBOOK siekia išplėsti leidybos sąvoką, pakeisti leidyklų supratimą apie knygos technologines galimybes, skatinti iliustratorius ruošti savo knygas taip, kad ateityje jas būtų galima pritaikyti ir kitiems inovatyviems sprendimams. Vartotojai tokiu būdu galės iš naujo skaityti jau pažįstamas, tačiau pagal individualius jų norus pritaikytas istorijas, o nepriklausomi autoriai bei iliustratoriai - patys realizuoti savo kūrybines idėjas ir jas pasiūlyti knygų rinkai. ZOOMBOOK pasakų įrankis bei knygos bus siūlomi ir kitomis užsienio kalbomis, taip siekant pasakų knygas populiarinti už Lietuvos ribų.