ZOOMBOOK mobilioji programėlė | Naujasis knygnešys

ZOOMBOOK mobilioji programėlė

85
Lankytojų simpatijos
Autorius: ZOOMBOOK
Kategorija: m. pramogos ir gyvenimo būdas

Mobilioji ZOOMBOOK fotoknygų kūrimo programėlė suteikia galimybę greitai ir nesudėtingai sumaketuoti bei užsisakyti fotoknygą telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
Kur galima rasti sprendimą: www.zoombook.lt/fotoknygu-aplikacija-mobiliems/

Sprendimo technologinis pagrindas: Mobilioji programėlė pritaikyta iOS operacinei sistemai.

Sprendimo paskirtis

ZOOMBOOK fotoknygų kūrimo programėlė – tai naujas būdas sukurti fotoknygą savo mobiliajame telefone arba planšetėje! Pernai Lietuvos, Rusijos ir Europos rinkoms pristatyta aplikacija susilaukė daug teigiamų atsiliepimų. Nuotraukas programėlės vartotojas į fotoknygą gali įkelti tiesiai iš savo telefono, planšetinio kompiuterio arba „Facebook“ profilio. Didelė aplikacijos funkcijų gausa leidžia įvairiai dėstyti nuotraukas, pritaikyti joms spalvinius filtrus ir kaukes, keisti fono spalvą bei pridėti grafinių elementų. Programėlė suteikia galimybę rašyti bei redaguoti tekstą: galima rinktis iš gausybės šriftų ir spalvų. Su fotoknygų kūrimo programėle galima užsisakyti 20x20 cm formato blizgaus popieriaus fotoknygą.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

– Nemokama. Mobilioji programėlė, kaip ir internete veikianti ZOOMBOOK maketavimo sistema, yra nemokama.
– Greita. Nuotraukas galima kelti tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyros. Nuotraukų kiekis fotoknygai neribojamas.
– Patogu. Mobilioji programėlė susieta su internete veikiančia ZOOMBOOK maketavimo sistema. Sukurtas ir užsisakytas fotoknygas peržiūrėti galėsite tiek savo mobiliajame įrenginyje, tiek internete adresu www.zoombook.lt, www.zoombook.com ir www.zoombook.ru.
– Originalu. Fotoknygos dizainas neribojamas – knygą galima kurti nuo viršelio ir paskutinio puslapio, rinktis iš įvairių ir kurti savo nuotraukų išdėstymus, nuotraukoms pritaikyti spalvinius filtrus, puslapių fono spalvą, fotoknygą papildyti tekstais. Kiekvienas fotoknygas puslapis gali būti skirtingas.
– Kokybiška. Susikūrę ir užsakę fotoknygą, gausite spausdintą aukštos kokybės 20x20 cm formato fotoknygą.

ZOOMBOOK mobiliosios programėlės pristatymas: http://www.youtube.com/watch?v=WfACFGcczvA