Veikiu.LT orientaciniai nuotykių žaidimai | Naujasis knygnešys

Veikiu.LT orientaciniai nuotykių žaidimai

20
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Marius Karotkis
Kategorija: Kultūra ir turizmas


Kur galima rasti sprendimą: https://veikiu.lt/

Kodėl?

Orientaciniai nuotykių žaidimai - tai žaidimai, kurių metu ne tik aktyviai praleisite laiką, bet ir pasuksite galvą, kad išspręsti užduotis, bei pažinsite savo miestą ir pamatysite objektus į kuriuos ankščiau neatkreipdavote dėmesio. Žaidimus galite rinktis ne tik pagal miestą, bet ir pagal transporto priemonę: automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Žaidėjai žaidimo metu gauna užduotis, kurias turi išspręsti, surasti objektus, bei prie jų nusifotografuoti.
Orientaciniai nuotykių žaidimai tai pramoga skirta labiau pažinti savo miestą, įdomiai praleisti laiką, ne tik susipažįstant su istorija, bet ir sprendžiant logines užduotis ir pajudant fiziškai.
Tereikia įsigyti žaidimą su paruoštomis užduotimis ir tampate žaidimo organizatoriumi, galite keisti žaidimo datą, laiką, tikrinti užduotis, skelbti rezultatus.
Taip pat visi užsiregistravę dalyviai gali dalyvauti viešuose kelionių žaidimuose, kuriuose reikia aplankyti tam tikrą kiekį lankytinų vietų ir prie jų nusifotografuoti.

Kuo išskirtinis?

Dalyvaudami orientaciniuose nuotykių žaidimuose žaidėjai padidina savo fizinį aktyvumą, sužino naujų istorinių faktų, labiau susipažįsta su savo miestu, lavina loginį mąstymą spręsdami galvosūkius ir atlikinėdami užduotis.