Vairuotojų portalas | Naujasis knygnešys

Vairuotojų portalas

10
Lankytojų simpatijos
Autorius: VĮ "Regitra"
Kategorija: e. valdžia ir institucijos

Specialiai vairuotojams sukurtas portalas, kuriame galima užsisakyti vairuotojo pažymėjimą ar jo dublikatą, pranešti apie vairuotojo pažymėjimo praradimą, apmokėti už užsakytas paslaugas.
Adresas internete: www.eregitra.lt/vepp-web/

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Specialiai vairuotojams sukurtas portalas, kuriame galima užsisakyti vairuotojo pažymėjimą ar jo dublikatą, aktyvuoti iš pasiuntinio gautą vairuotojo pažymėjimą, pranešti apie vairuotojo pažymėjimo praradimą, apmokėti už paslaugas, užsisakyti el. paštu ar SMS žinute siunčiamų informacinių pranešimų (pvz., pranešimas apie vairuotojo pažymėjimo užsakymo įvykdymą, pranešimas apie pasibaigusį vairuotojo pažymėjimo galiojimo laiką) gavimo paslaugą.
Vairuotojo pažymėjimas gali būti pristatymas visoje Lietuvoje per kurjerį.
Naudojantis šia elektronine paslauga užsisakyti galima tik naujo tipo vairuotojo pažymėjimus. Prie Vairuotojų portalo prisijungiama per Elektroninius valdžios vartus.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Vairuotojams nereikia gaišti laiko ir vykti į VĮ "Regitra" padalinius tam, kad užsisakytų vairuotojo pažymėjimą, aktyvuotų jį ar praneštų apie jo praradimą. Paslauga pasiekiama iš bet kur 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Realizuotas dokumento pristatymas per kurjerį.