Vaikų svajonės | Naujasis knygnešys

Vaikų svajonės

170
Lankytojų simpatijos
Autorius: Vaikusvajones.lt komanda
Kategorija: e. įtraukimas ir įgalinimas

Projekto "Vaikų svajonės" metu renkame vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones, publikuojame jas projekto tinklapyje ir sudarome sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti.
Adresas internete: www.vaikusvajones.lt

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Projekto "Vaikų svajonės" metu renkame vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones, publikuojame jas projekto tinklapyje ir sudarome sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti. Šis projektas – tai savarankiška iniciatyva, prie kurios prisidėjo daug gerų žmonių ir kuri išvydo dienos šviesą tam, kad kuo daugiau vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų kalėdines dovanas, apie kurias svajoja. Kviečiame prisidėti prie šio projekto ir išpildyti tų vaikų svajones, kurių gyvenimas nėra toks šviesus, koks turėtų būti. Projektas vyksta kiekvienų lapkričio ir gruodžio mėnesiais, 2012 metasi per du mėnesius buvo išpildyta daugiau nei 4000 vaikų svajonių, kurių bendra vertė viršijo 460 000 lt. Visa tai tapo realybe vien todėl, kad išnaudojus interneto galimybes, buvo suteikta galimybė žmonėms daryti gerus darbus.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

2012 metasi per du mėnesius buvo išpildyta daugiau nei 4000 vaikų svajonių, kurių bendra vertė viršijo 460 000 lt. Visa tai tapo realybe vien todėl, kad išnaudojus interneto galimybes, buvo suteikta galimybė žmonėms daryti gerus darbus.