Unikalus miesto statymo žaidimas Armaldia | Naujasis knygnešys

Unikalus miesto statymo žaidimas Armaldia

Autorius: Arminas Kazlauskas, Evaldas Dzimanavičius
Kategorija: Įtraukimas ir įgalinimas

Sukūrėme unikalų miesto statymo žaidimą, kuris atveria kelius kūrybiškam mąstymui ir stipriai skatina dirbti kartu prie bendro tikslo - tai yra pagrindas bet kokio darbo komandoje, ką ir norime diegti vaikams, paaugliams ir jaunuoliams.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.armaldia.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Zend/PHP, MySQL, jQuery/JS, canvas

Sprendimo paskirtis

Miesto statymo žaidimas unikalus tuo, jog visi žaidėjai dirba viename žemėlapyje, o ne stato savo asmeniniuose miestuose, kaip dažniausiai būna kituose žaidimuose. Svarbu bendrauti su komandos nariais (ar kitų komandų žaidėjais) ir rengti planus kaip plėsti miestą. Taip pat svarbu skaičiuoti pelną/išlaidas, suvokti ekonomika ir plėsti savo verslus (fermos, miškai, kasyba ir fabrikai). Žaidėjai taip pat varžosi ir kas savaitę gali patekti į miesto valdžią, kuri atveria dar daugiau atsakomybių ir funkcijų.

Kitas svarbus žaidimo aspektas - kūrybiškumas. Sukūrėme erdvę, kurioje žaidėjai gali kurti visiškai unikalius daiktus iš turimų resursų, juos parduoti ar keistis. Kuriamų daiktų ypatybes žaidėjai nustato patys - ar tai bus ginklas, ar įrankis, ar drabužis, ar maistas.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Mes tikime, kad nuo mažens svarbu suvokti darbo komandoje ypatybes, jas ugdyti ir skatinti dirbti kartu. Kūrybiški sprendimai ir galvojimas kaip išspręsti kilusią problemą taip pat yra bet kurio darbuotojo auksinė savybė - ją ir norime puoselėti nuo mažų dienų pasinaudojant šiuo žaidimu.