Turing College | Naujasis knygnešys

Turing College

10
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Turing College


Kur galima rasti sprendimą: https://www.turingcollege.com/

Kodėl?

„Turing College“ sprendžia rinkai reikiamų duomenų mokslininkų trūkumo problemą.

Kaip?

„Turing College” rengia intensyvias nuotolines studijas, kuriose technologijų bendrovėms ruošia itin paklausius duomenų mokslo specialistus per 9-12 mėn. Sėkmingai programą baigę dalyviai vietoje diplomo gauna darbą.
Kuo išskirtinis?

Ugdymo programa pagrįsta švietimo ir verslo partneryste: kartu su kompanijomis-partnerėmis kuriame mokymų programą, tuo tarpu ugdant ir paruošiant kompanijoms-partnerėms talentus darbui nuo pirmos dienos.
Programą kuriame matydami technologijų rinkos poreikį turėti daugiau duomenų mokslo specialistų, pasiruošusių greičiau įsilieti į darbo rinką ir dabartinės švietimo sistemos trūkumus, kurie neatliepia tokio poreikio. Universitetinė sistema suteikia daugiau teorines žinias, o norint progresuoti IT industrijoje – kritiškai svarbu yra būtent praktinė mokymosi dalis.
Kompanijos-partnerės prisideda prie mūsų programos kūrimo ir leidžia susitelkti tik į tas žinias ir įgūdžius, kurių reikia rinkai. Taigi, mokome ne tik techninių įgūdžių, tokių kaip duomenų mokslas, inžinerijos pagrindai ir mašininis mokymasis, bet ir komandinio darbo IT komandoje, laiko planavimo, efektyvios komunikacijos bei kitų. Bendradarbiaudami su industrije, ugdome rinkai jau pasiruošusius darbuotojus.
„Turing College”, viso, turi partnerystes su vienu iš „Tesonet” akceleratoriuje gimusių verslų – lyderiaujančia kibernetinio saugumo paslaugų kūrėja pasaulyje „Nord Security”, tarptautiniu paslaugų gyvybės mokslų ir farmacijos industrijai tiekėju „Biomapas”, Didžiosios Britanijos dirbtinio intelekto ir duomenų mokslo kompanija „Satalia”, elektroninės prekybos rinkodaros automatizavimo platforma „Omnisend”, skaitmeninių inovacijų kompanija NFQ, aviacijos IT kompanija OAG, didžiųjų duomenų analitikos kompanija „Exacaster”, viena pasaulio lyderių, kuriančių biometrines technologijas „Neurotechnology”, Šveicarijos IT kompanija „iSun”, Lietuvos startuolis „Kilo Health”, „Argyle”, „Moody’s corporation” teikiantys globalias žmogiškųjų resursų, IT, finansų paslaugas, trečias pagal dydį bankas Baltijos šalyse „ Luminor”, Lietuvoje gimusi duomenų talpinimo internete įmonė „Hostinger”, elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora”, didžiausia Lietuvoje kiaulių augintoja Danijos kapitalo bendrovė „Idavang”.

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=vGQ9M_pr9RA

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/3958375274271968/picture
  • http://graph.facebook.com/4284270231593672/picture