The TOP | Naujasis knygnešys

The TOP

10
Lankytojų simpatijos
Autorius: Aurintas Bubinas ir Donatas Bubinas
Kategorija: m. urbanizacija

"The TOP" - tai mobili programėlė skirta dalintis ir varžytis nuotraukomis su draugais ir pasauliu. Arba tiesiog sužinoti kas šiuo metu yra populiaru, kas TOP'e aplink ar net visame pasaulyje
Kur galima rasti sprendimą: http://thetop.world

Sprendimo technologinis pagrindas: Mobili Android programėlė

Sprendimo paskirtis

"The TOP" programėlė veikia paprastai - įkeli nuotrauką, priskiri ją kategoriją ir iš karto, tuo pat metu, tiksliai žinai koks jos populiarumas tarp tavo draugų, 100 metrų, kilometro, 100 kilometrų, Lietuvos ar net pasaulio mastu. Tai labai smagu ir įtraukia!

Čia pat galima matyti kokias nuotraukas kelia draugai, kiti žmonės ir kurios iš jų yra TOP'o viršūnėje, vėlgi bet kokiu atstumu ar net globaliai.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

"The TOP" - vienintelis toks pasaulyje, vertikaliu topo principu paremtas socialinis tinklas, skirtas dalintis nuotraukomis, varžytis ar sekti kas gi populiaru, kas TOP'e?

Sprendimo nauda?
- tai neįtikėtinai įdomus, naujas, unikalus būdas dalintis su draugais ir pasauliu;
- varžytis, kieno įkeltos nuotraukos pasieks viršūnę, sužinoti, kaip jas vertina kiti;
- realiu laiku sužinoti kas populiaru, kas naujo ir kas gi TOP'o viršūnėje, bet kokioje kategorijoje, bet kurioje lokacijoje;
- vykstant į kitas šalis ar planuojant kelionę - sužinoti iš anksto, ką mėgsta, kas patinka vietiniams;
- ir galiausiai, pačiam sudaryti savo topus pagal mėgstamas kategorijas, parodyti savo interesus, vertybes draugams ar pasauliui, o sudarant topo eiliškumą, įtakoti bendrus rezultatus!