Tarpusavio skolinimo didesnės naudos ir saugumo užtikrinimas | Naujasis knygnešys

Tarpusavio skolinimo didesnės naudos ir saugumo užtikrinimas

Sprendimo kūrėjas: AB NEO Finance
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://www.paskoluklubas.lt/

Kodėl?

Vykdydama ir plėtodama savo veiklą finansinių technologijų bendrovė „NEO Finance“ siekia vartotojams parodyti, kad tarpusavio skolinimo ir investavimo platformos gali būti maksimaliai saugios, patikimos ir nešančios geriausią naudą iš visų pasirinkimų rinkoje. Į priekį iškėlusi savo pagrindinį moto – „Žmonės žmonėms“, įmonė stengiasi savo klientams suteikti geriausias skolinimosi ir investavimo sąlygas bei pateikti visas paslaugas paprastu, lengvai suprantamu ir kiekvienam prieinamu būdu. Svarbiausia – tiek paskolų gavėjams sutaupyti, tiek investuotojams užsidirbti. Būtent dėl to, įmonė nuolat įgyvendina naujus sprendimus, kurie neštų naudą ne tik jų veiklai, bet ir palengvintų kasdienybę vartotojams. Vertindama savo klientų pasitikėjimą ir norėdama jiems suteikti aukščiausio lygio paslaugas, „NEO Finance“ patobulino savo programos modelį, kuris dabar yra dar labiau orientuotas į kokybės ir saugumo užtikrinimą. Siekdama būti savo srities lydere ir pritraukti investuotojų iš užsienio, įmonė savo lojalumo programą patobulino taip, kad teikiamos paslaugos dar geriau atitiktų investuotojų lūkesčius. „NEO Finance“ investuotojams siūlo atnaujintas investavimo sąlygas, kurios leis klientams uždirbti daugiau nei iki šiol – kuo didesnis investuotojas bus pakviestas į platformą, tuo daugiau pinigų uždirbs abu klientai. Investuotoją atvedęs klientas taip pat gaus 1 proc. nuo per 3 mėnesius investuotos naujoko sumos. Lygiai tokį patį žmonišką požiūrį įmonė nukreipia ir į paskolų gavėjus – ir taip siūlydami itin mažą kainodarą, bendrovė dar sumažino palūkanas, kurių pagalba klientai galės dar labiau sutaupyti. Suprasdami, kad rinkoje egzistuoja įvairių nesėkmingų pavyzdžių, o finansų tema kiekvienam yra itin asmeniška ir jautri, galimą vartotojų nepasitikėjimą tarpusavio skolinimo platformomis „Neo Finance“ siekia išsklaidyti ne tik savo humanišku įvaizdžiu, bet įrodyti realiais pavyzdžiais, kad jų teikiamomis paslaugomis galima pasitikėti. Neribota elektroninių pinigų įstaigos (EPI) licencija atskiria kliento pinigus nuo įmonės sąskaitos, pinigai yra saugiai laikomi Lietuvos Banke. Be to, įmonė pateikia galimybes, leidžiančias maksimaliai sumažinti investavimo riziką kaip, pavyzdžiui, Užtikrinimo fondas. Jo pagalba investuotojas visada bus ramus, kad susidūrus su nemokiu paskolų gavėju, jo įmokas padengs „NEO Finance“. Ir tai tik kelios iš daugelio priežasčių, įrodančių įmonės patikimumą ir tai, kad skolintis gali būti pigu, o investuoti – paprasta ir saugu.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Finansinių technologijų bendrovė „NEO Finance“ jau šeštus metus teikia tarpusavio skolinimosi ir investavimo paslaugas. Nuo pat pradžių remdamasi „Žmonės žmonėms“ moto, įmonė stengiasi, iš pirmo žvilgsnio, sudėtingus finansinius klausimus vartotojams pateikti kuo paprasčiau ir išspręsti juos, kaip įmanoma, klientams palankesnėmis sąlygomis. Svarbiausia – tiek paskolų gavėjams, tiek investuotojams padėti sutaupyti ar užsidirbti. Būtent dėl to, įmonė nuolat įgyvendina naujus sprendimus, kurie neštų naudą ne tik jų veiklai, bet ir palengvintų kasdienybę vartotojams. Vertindama savo klientų pasitikėjimą ir norėdama jiems suteikti aukščiausio lygio paslaugas, neseniai „NEO Finance“ patobulino savo programos modelį, kuris dabar yra dar labiau orientuotas į kokybės ir saugumo užtikrinimą.

Siekdama būti savo srities lydere ir pritraukti investuotojų iš užsienio, įmonė savo veiklos programą patobulino taip, kad teikiamos paslaugos dar geriau atitiktų investuotojų lūkesčius. „NEO Finance“ investuotojams siūlo atnaujintas investavimo sąlygas, kurios leis klientams uždirbti daugiau nei iki šiol – kuo didesnis investuotojas bus pakviestas į platformą, tuo daugiau pinigų uždirbs abu klientai. Investuotoją atvedęs klientas taip pat gaus 1 proc. nuo per 3 mėnesius investuotos naujoko sumos. Lygiai tokį patį žmonišką požiūrį įmonė nukreipia ir į paskolų gavėjus – ir taip siūlydami itin mažą kainodarą, bendrovė dar sumažino palūkanas, kurių pagalba klientai galės dar labiau sutaupyti.

Nuosekliai kurdama tvarų ryšį su savo klientais ir pelnydama jų lojalumą, „NEO Finance“ nesistengia eiti lengvuoju keliu – įmonė orientuojasi ne į greitą, bet į ilgalaikį pelną. Todėl, kitaip nei daugelis skolintojų įmonių, kurios gauna pelną iškart išduodamos paskolą, „Neo Finance“ atgauna mokesčius tik per visą paskolos mokėjimo laikotarpį. Tik įsitikinę, kad įmokos sumokėtos, skolos išieškotos, o klientai patenkinti, „NEO Finance“ skaičiuoja savo pelną.

Tvirtindama, kad svarbiausias šiame versle – klientas, įmonė siekia būti saugiausia ir geriausias sąlygas siūlančia tarpusavio skolinimosi (toliau – „P2P”) platforma visoje Europoje. Taip pat tikėdamiesi pritraukti didesnių, užsienio investuotojų, „NEO Finance“ džiaugiasi, galėdami išsiskirti tvirtais privalumais, kurie aiškiai apibrėžia
paslaugų kokybę:

Neribota elektroninių pinigų įstaigos (EPI) licencija

Kiekvienas registruotas asmuo tarpusavio skolinimosi platformoje gauna savo asmeninę, visiškai savarankiškai funkcionuojančią IBAN sąskaitą. Tai itin patogu investuotojams, kadangi jiems nereikia pervedinėti pinigų į „NEO Finance“ sąskaitą – investuojama suma keliauja tiesiai į paskolų gavėjų asmenines IBAN sąskaitas.

Atskirtos lėšos

Nors daugelis „P2P“ platformų kaupia investuotojų lėšas savo įmonės sąskaitose, „NEO Finance“ laikosi kitokio požiūrio. Investuotojų lėšos yra laikomos atskirai nuo įmonės lėšų Lietuvos Centrinio Banko sąskaitoje.

Privalomas minimalus kapitalas

Skirtingai nuo kitų platformų, „NEO Finance“ turi laikytis griežtų Lietuvos Banko reikalavimų. Vienas jų – privalomas minimalus 350 tūkst. eurų kapitalas. Tai reiškia, kad įmonei negali grėsti bankrotas, nes jos kapitalas yra nuolat papildomas.

Griežtai reguliuojama rinka

Europoje yra daugiau nei 100 „P2P“ platformų, tačiau tik keletas jų yra įsikūrusios šalyse, kurios reguliuoja tarpusavio skolinimo veiklą. Todėl daugelis jų nevaržo „P2P” platformų ir siūlo itin greitas ir paprastas paslaugas. Tačiau, Lietuvos „P2P“ rinka yra viena iš nedaugelio pasaulyje, kuri yra itin atidžiai prižiūrima, tad „NEO Finance“ patenka po padidinamuoju stiklu – įmonė yra įtraukta į viešus „P2P“ skolinimo platformos operatorių ir į vartojimo kreditų teikėjų sąrašus.

Tai yra paaiškinimas, kodėl kitaip nei konkurentų, „NEO Finance“ registravimo procedūros yra šiek tiek sudėtingesnės ir reikalaujančios asmenų identifikavimo. Tačiau būtent tokiu būdu, įmonė maksimaliai užtikrina investuotojų interesus ir jų lėšų saugumą.

Skaidrumas

Įmonė prieš savo klientus siekia visiško skaidrumo ir pasitikėjimo. Kiekvienas vartotojas gali peržiūrėti viešai prieinamas bendrovės finansines ataskaitas, o dokumentų teisingumo užtikrinimui, juos nuolat tikrina nepriklausomi auditoriai. Taip pat, „NEO Finance“ akcijos yra kotiruojamos „Nasdaq First North“ akcijų rinkoje. Bendrovė ir ten viešai dalijasi visa dokumentacija, atnaujinimais ir bendrovės sprendimais.

Be to, kiekvienais metais įmonė vykdo nepalankių sąlygų simuliacijas. Naudodama blogiausius krizių ir bankrotų scenarijus komanda ieško sprendimų, kaip efektyviai išspręsti susiklosčiusias situacijas, kad esant būtinybei, visada būti žingsniu priekyje.

Rizikos išvengimas

Suprasdama galimą klientų nepasitikėjimą investavimo nauda, įmonė investuotojams siūlo galimybes, kurios maksimaliai sumažina investavimo riziką.

Pirmiausia, kiekvieno paskolos gavėjo mokumas yra tikrinamas pagal su Lietuvos banku suderintas mokumo vertinimo taisykles. Kiekvienam paskolos gavėjui, sėkmingai praėjusiam mokumo patikrinimą, suteikiamas kreditingumo reitingas, sudaromas pagal unikalią „NEO Finance“ skaičiavimo metodologiją, pasitelkiant dirbtinio intelekto pagalbą. Kreditingumo reitingas parodo, kokia tikimybė, kad paskolą paėmęs asmuo dėl vienokių ar kitokių aplinkybių vėluos ar visiškai jos negrąžins, tad investuotojai gali patys nuspręsti, kiek rizikos jie gali prisiimti.

Vengiantiems bet kokios rizikos, saugiausia įmonės siūloma išeitis – Užtikrinimo fondas. Nusprendęs pasinaudoti šia už papildomą mokestį teikiama paslauga klientas su „NEO Finance“ sudaro laidavimo sutartį, pagal kurią įmonė įsipareigoja laiduoti už vartojimo kredito gavėją. Tai reiškia, kad vartojimo kredito gavėjui vėluojant nors vieną dieną, įmonė padengia įmokas tiesiai investuotojui ir paskui jas pats išsiieško iš vartojimo kredito gavėjo. Tokiu būdu, investuotojai lieka tikri, kad jų investicijoms praradimo rizika negresia.

Kuo išskirtinis?

Sparčiai populiarėjanti tarpusavio skolinimo veikla vis dar didelei visuomenės daliai atrodo nepažįstama, sunkiai suprantama ar rizikinga. „NEO Finance“ eina keliu, siekiančiu parodyti vartotojams, kad tarpusavio skolinimasis yra puiki išeitis tiek norintiems investuoti, tiek ieškantiems finansinių įsipareigojimų palengvinimų.

Suteikdama maksimalias saugumo garantijas ir kiekvienam klientui pritaikytas palankiausias sąlygas įmonė siūlo sprendimus, kaip sumažinti slegiančią finansinę naštą, nespėjant grąžinti įsiskolinimų kitoms finansinėms įstaigoms, pritrūkus lėšų asmeniniam vartojimui ar norint saugiai investuoti savo sukauptas lėšas.

„NEO Finance“ iš savo konkurentų išsiskiria itin mažomis, nuo 5 proc. palūkanomis, galimybe itin greitai gauti paskolą, lankstumu pačiam vartotojui pasirinkti norimas palūkanas ir terminą, visišku asmenų konfidencialumu, o svarbiausia įmonės verslo modelis yra draugiškas žmonėms. Paskolų gavėjams netaikomi jokie išankstiniai mokesčiai, o tarpininkavimo mokestis išskaidomas atskiromis dalimis kartu su paskolos grąžinimo įmokomis.

Didelį dėmesį skirdama vartotojų poreikiams ir atsakingai vykdydama savo veiklą įmonė nuosekliai stengiasi didinti visuomenės finansinį raštingumą, populiarinti „P2P” paslaugas ir kurdami atsakingo verslo idėjas, pritraukti užsienio šalies investuotojų.