Tarpusavio draudimo platforma | Naujasis knygnešys

Tarpusavio draudimo platforma

40
Lankytojų simpatijos
Autorius: Ooniq
Kategorija: Verslas ir komercija

Nuo akmens amžiaus žmonės žinojo, kad geriausia laikytis išvien. Šiandien įprastos draudimo paslaugos atrodo kaip akmens amžius, todėl pritaikę šiuolaikines inovacijas sukūrėme tarpusavio draudimo platformą. Pasaulyje yra gausybė žmonių, kurie negali sau leisti įsigyti tradicinio draudimo paslaugų, nes jos yra per brangios arba draudimo bendrovės atsisako drausti tai, kas žmogui iš tiesų brangu. Todėl mes siūlome alternatyvą, kuri padės žmonėms susimažinti galimus nuostolius. Naudotis „Ooniq“ platforma bus paprasta, narystės mokesčiai bus mažesni nei įmokos draudimo bendrovėms.
Kur galima rasti sprendimą: https://ooniq.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Suteiksime žmonėms sprendimą pasidalinti riziką ir kartu stiprinti tarpusavio ryšį.

Sprendimo paskirtis

„Ooniq“ yra unikali rizikos pasidalinimo paslauga, veikianti bendruomenės principu. Narių sunešamos lėšos žaloms kompensuoti, kaupiamos bendruomenės fonde, o patyrus žalą, kartu sprendžiama dėl žalos atlyginimo. Norint prisijungti prie bendruomenės, turi gauti pakvietimą, bent iš vieno esamo nario, todėl čia visi pažįsta vieni kitus.

Pirmiausiai mes kuriame produktą išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių savininkams. Šiems žmonėms „Ooniq“ suteiks galimybę mūsų platformoje užsiregistruoti, mokėti nario mokestį, o telefoną ar kompiuterį sudaužius, užliejus vandeniu, sugedus jo baterijai ar prietaiso netekus, iš anksto žinoma tokio nuostolio suma bus atlyginama iš sukaupto bendruomenės narių mokesčių fondo. Nors „Ooniq“ produktas nebus dar viena draudimo atmaina, tačiau panašiai kaip ir draudimas leis apsisaugoti nuo nuostolių, sumažinti savo riziką.

„Ooniq“ siekia padėti žmonėms dalintis rizika visose srityse, kurios susijusios su geromis emocijomis. Juk telefonas ar kompiuteris nėra tik daiktai, tai yra mūsų prisiminimų, mūsų emocijų saugyklos, tai yra tarpininkai tarp mūsų gyvenimo fiksavimo ir gerų emocijų. Ateityje kursime kitus produktus, susijusius su geromis emocijomis ir su pomėgiais, pavyzdžiui, į rizikos dalinimosi bendruomenes kviesime burtis motociklininkus, dviratininkus, kaituotojus, gyvūnų augintojus ir pan. Mes suteiksime žmonėms platformą pasidalinti riziką ir kartu stiprinti tarpusavio ryšį.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

„Ooniq“ yra alternatyva klasikiniam draudimui, kai žmogus moka įmoką, nėra tikras, kokio dydžio išmoką gaus nutikus žalai, o žalų neturėdamas sumokėtas įmokas „palieka“ draudimo bendrovei. Mes kuriame modelį, kuris nuo klasikinio draudimo skiriasi gausybę principų ir elementų. Pirmiausiai, „Ooniq“ veikla grindžiama dalinimosi ekonomikos principais – žmonės jungsis į bendruomenes ir padės vieni kitiems nuostolių atveju. Antra, jei žmogus nutrauks narystę bendruomenėje, o per narystės laikotarpį nebus patyręs nuostolių, jo bendruomenė taip pat, žmogus galės atgauti dalį sumokėto nario mokesčio. Trečias elementas – skaidrumas, kurį garantuojame naudodami blockchain technologiją. Ketvirta – dalyvavimo bendruomenėse ir nuostolių atlyginimo taisyklės bus labai paprastos, telpančios į vieną puslapį, todėl žmogui priimti sprendimą dėl dalyvavimo „Ooniq“ platformoje bus lengva.