Startup Visa Lithuania | Naujasis knygnešys

Startup Visa Lithuania

Autorius: „Versli Lietuva" startuolių ekosistemos plėtros padalinys "Startup Lithuania"
Kategorija: Valdžia ir piliečių įsitraukimas

Unikali internetinė platforma, skirta užsienio talentų ir investicijų pritraukimui į Lietuvą, kuria siekiama supaprastinti institucinius procesus ir greitai bei kokybiškai atlikti startuolių įvertinimus, atitinkamumą "Startup Visa Lithuania" programai.
Kur galima rasti sprendimą: https://startupvisalithuania.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Unikali internetinė platforma

Sprendimo paskirtis

Programos „Startup Visa“ platforma veikia tokiu principu: startuolio įkūrėjas užpildo visą reikiamą informaciją apie savo vystomą verslą, tuomet visa ši informacija yra automatiškai nusiunčiama komisijos nariams, kurie vertina, ar startuolis atitinka visus programai keliamus reikalavimus ir nusprendžia ar paraišką patvirtinti. Komisijos nariams pateikus savo išvadas, sistema automatiškai suskaičiuoja įvertinimus ir sugeneruoja atsakymą: ar startuolis atitinka programos reikalavimus ir gali pradėti supaprastintą persikėlimo į Lietuvą procedūrą.

Ateityje taip pat planuojame šios platformos tobulinimo procesus, integruojant į ją dirbtinio intelekto technologiją. Tuo yra siekiama dar labiau modernizuoti valstybinių programų procesus, taupyti žmogiškuosius išteklius. Dirbtinio intelekto pagalba veikianti programa automatiškai vertintų paraiškų kokybę, startuolių verslo idėjas, jų steigėjų kompetencijas ir potencialą.

Programos „Startup Visa“ platforma yra prieinama visiems, ją galima rasti svetainėje: https://startupvisalithuania.com/ .

Kitaip nei kitose viešosiose institucijose, "Startup Visa Lithuania" platformos klientai gali greitai ir patogiai užpildyti visą reikiamą informaciją, jiems nereikia pateikti daugybės skirtingų fizinių dokumentų.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

„Startup Visa“ pagrindinis tikslas – pritraukti užsienio talentus ir investicijas į Lietuvą, tuo pačiu sumažinant perkeliamų inovatyvių verslų ir asmenų migracijos klausimus. Asmenys perkėlę savo verslus į Lietuvą gali naudotis visa šalyje esančia infrastruktūra, kurti inovatyvius ir pridėtinę vertę šalies ekonomikai atnešančius produktus.

Nuo platformos paleidimo pradžios (2017m.), paraiškų sulaukta jau apie 400, taip pat per šį laikotarpį jau 24 startuoliai perkėlė savo verslus į Lietuvą.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą