Socialinės pagalbos žemėlapis | Naujasis knygnešys

Socialinės pagalbos žemėlapis

Sprendimo kūrėjas: Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kur galima rasti sprendimą: https://soczemelapis.uzt.lt

Kodėl?

Įrankis sukurtas rūpinantis, kad greitai ir patogiai būtų surasta informacija apie socialinės, teisinės, psichologinės pagalbos paslaugų teikėjus Lietuvoje. Įrankis tinkamas tiek specialistams, tiek savarankiškai pagalbos ieškantiems asmenims.

Kaip?

Socialinės pagalbos žemėlapyje galima patogiai ir greitai surasti informacijos apie konkrečioje savivaldybėje socialinę, teisinę, psichologinę pagalbą teikiančias organizacijas. O jei ieškoma konkrečios pagalbos rūšies – informacijos, kur arčiausiai veikia įstaigos galinčios ją suteikti.

Kuo išskirtinis?

Šis įrankis kurtas galvojant apie darbo ieškančius žmones, kuriems reikalinga kompleksinė pagalba, kad jie įveiktų iškilusias problemas ir galėtų sklandžiai įsilieti į darbo rinką. Todėl žemėlapiu naudojasi klientus konsultuojantys Užimtumo tarnybos specialistai. Tačiau Socialinės pagalbos žemėlapis yra atviras kiekvienam savarankiškai ieškančiam tokių paslaugų. Savo ruožtu, sprendimas didina socialines paslaugas teikiančių įmonių, organizacijų žinomumą, informacijos sklaidą apie jų teikiamas paslaugas. Žemėlapis yra laisvai prieinamas, nemokamas įrankis, juo gali naudotis visi suinteresuoti asmenys- ne tik UŽT darbuotojai ar UŽT registruoti darbo ieškantys asmenys.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą