Skaitmeninis kelionių asistentas veikiantis dirbtinio intelekto pagrindu | Naujasis knygnešys

Skaitmeninis kelionių asistentas veikiantis dirbtinio intelekto pagrindu

10
Lankytojų simpatijos
Autorius: Eddy Travels
Kategorija: Kultūra ir turizmas

"Eddy Travels" - tai skaitmeninis kelionių asistentas, kuris padeda žmonėms nepaprastai greitai rasti lėktuvų bilietus, viešbučius, automobilius nuomai ir kitą, su kelionėmis susijusią, informaciją.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.eddytravels.com

Sprendimo technologinis pagrindas: Dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis, natūralios kalbos apdorojimas

Sprendimo paskirtis

Veikiantis dirbtinio intelekto pagrindu, "Eddy Travels" padeda keliautojams greitai suplanuoti norimą kelionę - nuo skrydžio bilietų ir viešbučių, iki kelionių draudimo, lankytinų vietų ir mašinų nuomai. Skaitmeninis kelionių asistentas yra pasiekiamas populiariausiose žinučių siuntimo programėlėse, tokiose kaip "Facebook Messenger", "Telegram", "Viber" ar "Slack", todėl juo nemokamai gali naudotis visi žmonės. Užtenka išsiųsti tekstinę ar balso žinutę - ją skaitmeninis asistentas išanalizuos ir akimirksniu pateiks suasmenintus kelionių pasiūlymus ir kitą naudingą informaciją.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Kelionių planavimo patirtis vis dar yra labai nepatogi, ypač mobiliuose įrenginiuose. Žmonės privalo apsilankyti dešimtyse skirtingų svetainių, kad rastu reikiamą informaciją. Dar blogiau, jog dabartinės platformos neturi efektyvių sprendimų suasmeninti paslaugų pasiūlymus pagal kiekvieno keliautojo poreikius. "Eddy Travels" skaitmeninio asistento tikslas yra tapti nepamainomu pagalbininku, kuris galėtų greitai ir efektyviai pateikti suasmenintus paslaugų pasiūlymus ir palengvinti kelionių planavimo patirtį.