Reikia | Naujasis knygnešys

Reikia

30
Lankytojų simpatijos
Autorius: Baltic Business Navigator
Kategorija: m. verslas ir komercija

Naudojantis „REIKIA“ programa galima užsisakyti įvairių tiekėjų teikiamas paslaugas. Tai paslaugų radimo sistema kuomet ne klientas ieško paslaugos tiekėjo, o paslaugos tiekėjas suranda klientą pagal ieškomą paslaugą.
Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reikiapaslaugos

Sprendimo technologinis pagrindas: http://www.reikiapaslaugos.lt/

Sprendimo paskirtis

Naudojantis „REIKIA“ programa galima užsisakyti įvairių tiekėjų teikiamas paslaugas. Tai paslaugų radimo sistema kuomet ne klientas ieško paslaugos tiekėjo, o paslaugos tiekėjas suranda klientą pagal ieškomą paslaugą. Tai naujas požiūris į klientą, kuriuo stengiamasi sutaupyti jo laiką, bei parastai ir patogiai suteikti ieškomą paslaugą.

Išskiriamos pagrindinės paslaugų grupės: namų technikos remontas, transportavimas, grožio paslaugos, santechnikos darbai, elektriko paslaugos, apdailos darbai, valymo paslaugos, rūbų valymas ir kita.
Sistema veikia tik kaip tarpininkas tarp kliento ir paslaugos teikėjo, padeda klientui surasti jam reikalingos paslaugos teikėją, tačiau nevykdo jokių atsiskaitymo už paslaugas funkcijų bei nėra atsakinga už paslaugos teikėjo teikimų paslaugų kokybę. Visi mokėjimai už paslaugas vyksta tik tarp paslaugos tiekėjo ir kliento asmeniškai, išskyrus Asmeninio aptarnavimo paslaugą.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Vis daugiau įmonių savo verslui pasitelkia mobilias aplikacijas, nes visur skubančiam ir laiką taupančiam galimam klientui nebėra patogu užsisakinėti paslaugas sėdint prie kompiuterio ar skambinant ir dažnai neprisiskambinant.
Ši aplikacija padeda taupyti laiką tiek klientui tiek paslaugos tiekėjui. Patogiai užsisakyti paslaugą bet kur ir bet kada.