Projektas Vaikų svajonės | Naujasis knygnešys

Projektas Vaikų svajonės

115
Lankytojų simpatijos
Autorius: VšĮ Vaikų svajonės
Kategorija: Įtraukimas ir įgalinimas

Projekto "Vaikų svajonės" metu renkame vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones, publikuojame jas projekto tinklapyje ir sudarome sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti.
Kur galima rasti sprendimą: http://vaikusvajones.lt/

Sprendimo technologinis pagrindas: WordPress pagrindu sukurta ir suprogramuota vidinė platforma bei išorinis puslapis

Sprendimo paskirtis

Projektas „Vaikų svajonės” pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.
Projekto veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.
Projektas „Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose auganičiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Mes suteikiame galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Nuo projekto pradžios jo dėka buvo įgyvendinta beveik 50.000 socialinės rizkos šeimose augančių vaikų svajonių.