Programėlė „Labas rytas, Lietuva“ | Naujasis knygnešys

Programėlė „Labas rytas, Lietuva“

50
Lankytojų simpatijos
Autorius: LRT
Kategorija: m. pramogos ir gyvenimo būdas

„Labas rytas, Lietuva!“ – kiekvieną darbo dienos rytą Jums taria LRT TELEVIZIJOS laida ir siūlo tai, kas svarbiausia ryte: nuo naujausių žinių, orų prognozių iki aktualių diskusijų ir spaudos apžvalgų.
Kur galima rasti sprendimą: http://www.lrt.lt/apie-lrt/programeles

Sprendimo technologinis pagrindas: Pritaikyta naudoti Android ir iOS operacinėje sistemoje

Sprendimo paskirtis

„Labas rytas, Lietuva!“ – kiekvieną darbo dienos rytą Jums taria LRT TELEVIZIJOS laida ir siūlo tai, kas svarbiausia ryte: nuo naujausių žinių, orų prognozių iki aktualių diskusijų ir spaudos apžvalgų. Nuo šiol tai, kas svarbiausia, su Jumis, kur bebūtumėt – programėlėje „Labas rytas“! Su šia programėle galima: atsikelti su „Labu Rytu“; programėlėje rasite žadintuvą, kurį galite nustatyti skambėti „Labas rytas, Lietuva“ melodija arba tiesiogine laidos transliacija; žiūrėti arba klausytis „Labas rytas, Lietuva“ laidos savo išmaniajame telefone; pamatyti dienos orų prognozę; pažiūrėti dienos žiniasklaidos apžvalgą; skaityti LRT.lt žinių tarnybos naujienų srautą; Tai dar ne viskas! Kaip jau įprasta, su savo programėlėmis visada siūlome naujų bendravimo galimybių. Nuo 6 iki 9 valandos ryto žiūrėdami tiesioginę laidos transliaciją su šia programėle galėsite atsakyti į dienos klausimą, o socialiniame tinkle „Twitter“ bendrauti su laidos dalyviais!

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Programėlėje yra žadintuvas, kurį galma nustatyti skambėti „Labas rytas, Lietuva“ melodija arba tiesiogine laidos transliacija;
Galima žiūrėti arba klausytis „Labas rytas, Lietuva“ laidą savo išmaniajame telefone tiesiogiai arba jei keliatės vėliau - įrašą;
Dienos orų prognozės;
Dienos žiniasklaidos apžvalga;
LRT.lt žinių tarnybos naujienų srautas;
Tiesioginio bendravimo su laidos vedėjais bei svečiais galimybės. Nuo 6 iki 9 valandos ryto žiūrėdami tiesioginę laidos transliaciją su šia programėle galėsite atsakyti į dienos klausimą, o socialiniame tinkle „Twitter“ bendrauti su laidos dalyviais!