Pirkiniams telefonu sukurta programėlė „MoQ“ | Naujasis knygnešys

Pirkiniams telefonu sukurta programėlė „MoQ“

Sprendimo kūrėjas: UAB „Mobilieji mokėjimai“
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://www.moq.lt/private/lt bei Google Play ir App Store programėlių parduotuvėse bei Google Play ir App Store programeliu parduotuvese

Kodėl?

MoQ – pirkiniams telefonu skirta programėlė, kurią sukūrė trys didžiausi šalies ryšio operatoriai. Su pirmąja Baltijos šalyse pirkiniams telefonu skirta programėle MoQ galima atsiskaityti daugumoje lietuviškų e. parduotuvių, 1 500+ fizinių prekybos vietų, nemokamai siųsti ir gauti pinigus akimirksniu, palikti arbatpinigių ir apsipirkti ar skirti paramą tiesiog skenuojant QR kodą, esantį reklamos stende. Per pirmus 8 mėnesius MoQ turi jau daugiau nei 85 000 naudotojų, kurie MoQ programėle atlieka 100 000 mokėjimo operacijų per mėnesį ir joms išleidžia daugiau nei 1 mln. Eur.

Sprendimo technologinis pagrindas: Mobilios aplikacijos, skirtos atsiskaitymams telefonu, kūrimas Android ir iOS platformoms

Kaip?

Į telefoną persikėlė didžioji dalis mūsų gyvenimo – juo naršome, dirbame, o nuo 2018 m. galime jį naudoti vietoje piniginės. Lietuva pasekė Skandinavijos šalių, Kinijos pavyzdžiu ir suteikė galimybę apsipirkti itin paprastai – išmaniuoju telefonu.
Funkcionalumai:
1. Apsipirkite kelių mygtukų paspaudimu
Su MoQ vos keliais mygtuko paspaudimais apsipirksite 95 % visų lietuviškų e. parduotuvių (pigu.lt, senukai.lt, varle.lt, manogile.lt ir t.t), apmokėsite komunalines, ryšio sąskaitas ir atsiskaitysite 1 500+ fizinių prekybos vietų: visose „Rimi“ parduotuvėse, VIADA degalinėse, „Pegaso“, VAGOS knygynuose, „Aprangos“ grupės parduotuvėse, didžiojoje dalyje kavinių, restoranų. MoQ toliau planuoja tolimesnę atsiskaitymo vietų plėtrą.
2. Siųskite ir gaukite pinigus
Su MoQ pinigų siuntimas ir gavimas vyksta akimirksniu, bet kuriuo paros metu ir nieko nekainuoja. Be to, su draugais galima pasidalinti bendra sąskaita lygiomis ar nelygiomis dalimis.
3. Iki 50 Eur išleiskite dabar, o apmokėkite vėliau.
MoQ naudotojai gali pasinaudoti operatorių suteikiama atidėto mokėjimo paslauga iki 50 Eur, kurios išleista suma vėliau pridedama prie kito mėnesio sąskaitos už mobilųjį ryšį. Net kas ketvirtam mokėjimui telefonu pirkėjai naudoja šią paslaugą.
4. Suteikite paramą ar palikite arbatpinigių
Antrąjį šių metų ketvirtį MoQ pristatė naujovę – paprastesnį aukojimo būdą. Skirti paramą galima spaudžiant reklaminį skydelį programėlėje, skenuojant QR kodą ar spaudžiant mygtuką – vos pora paspaudimų telefone ir parama skirta norimai organizacijai. Taip pat pradėtas MoQ arbatpinigių pilotas – jau dabar kavinėse galima personalui arbatpinigių palikti paprastesniu ir patogesniu būdu – savo išmaniuoju. Pinigai nukeliauja tiesiai į personalo MoQ sąskaitą.
5. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais
MoQ programėlėje naudotojų laukia daugybė vertingų specialių partnerių pasiūlymų: nuo galimybės mokėti telefonu ir atgauti dalį pinigų iki specialių nuolaidų.
Jau daugiau nei 85 tūkst. MoQ programėlės naudotojų įsitikino, kad mokėti telefonu yra paprasta ir patogu.

Kuo išskirtinis?

Su MoQ atsiskaitymai, pinigų pervedimai vyksta saugiai, paprastai ir greitai, be to nieko nekainuoja. Dar niekada nebuvo taip paprasta apsipirkti el. parduotuvėse, apmokėti sąskaitas ir palikti arbatpinigių. Jokių prisijungimo kodų, slaptažodžių – viskas atliekama vos kelių mygtukų paspaudimu.
Pritrūkus pinigų galima pasinaudoti operatorių teikiama atidėto mokėjimo paslauga, programėlėje visada galima rasti patrauklių pasiūlymų.
MoQ turi sprendimus tiek stambiajam, tiek smulkiajam verslui – mokėjimus galima priimti tiesiog savo išmaniuoju telefonu bet kurioje šalies vietoje.