Pinigėnai | Naujasis knygnešys

Pinigėnai

5
Lankytojų simpatijos
Autorius: Danske Bank
Kategorija: e. mokymasis ir švietimas

„Pinigėnai“ - edukacinis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams, laisvai prieinamas internetinėje erdvėje (www.pinigenai.lt).
Adresas internete: www.pinigenai.lt

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Žaidimo užduotys padeda suprasti, iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti. Žaidimas sudarytas iš dviejų dalių ir skirtas skirtingoms amžiaus grupėms - „Pinigėnai" 5–7 metų vaikus moko, kad taupyti yra svarbu ir naudinga, taip pat, kad pinigai neatsiranda iš niekur – juos reikia užsidirbti. 8–9 metų amžiaus vaikai skatinami priimti finansinius sprendimus, planuoti išlaidas, pasirinkti prioritetus ir taip išmintingai leisti pinigus.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Kartu su patyrusiais ekspertais sukurtas žaidimas ugdo vaikų finansinį raštingumą pasitelkiant linksmas ir nuotaikingas užduotis – obuolių rinkimą, sulčių spaudimą ir jų pardavinėjimą „Pinigėnų" gyventojams, keliavimą laiko mašina, pašto siuntinių rūšiavimą, apsipirkimą Agotos parduotuvėje ar šeimos biudžeto planavimą. „Pinigėnų" svetaine gali naudotis visi norintieji, be to, joje nėra jokios reklamos.