Pepi Bath 2 | Naujasis knygnešys

Pepi Bath 2

5
Lankytojų simpatijos
Autorius: Pepi Play
Kategorija: e. pramogos ir gyvenimo būdas

Pepi Bath 2 — pramoginis, edukacinis žaidimas iki mokyklinio amžiaus vaikams. Pepi Bath 2 yra interaktyvus žaislas ir priemonė padedanti nuotaikingai supažinidinti vaiką su higiena ir pagrindiniais dienos darbais.
Adresas internete: www.pepiplay.com

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Pepi Bath 2 yra ypač populiaraus ir visame pasaulyje pripažinto žaidimo tęsinys. Starto metu žaidimas sulaukė ir ypatingo Apple dėmesio, buvo aktyviai rekomenduojamas viso pasaulio žaidėjams.

Pirmoji Pepi Bath dalis pasirodė prieš trejetą metų ir sulaukė ypač palankių tėvų, kritikų, mokytojų ir ekspertų vertinimo. Pepi žaidimų serija sulaukė ir išskirtino su autizmu susidūrusių šeimų dėmesio. Pepi Bath 2 nėra tik žaidimas — tai mažasis pagalbininkas tėvams siekiantiems išnaudoti žaismą kaip priemonę sprendžiant kasdienius rūpestėlius.

Viso žaidime yra 6 scenos, kiekviena jų pateikia vis kitokias, kasdienes situacijas:
– Prausimasis prie kriauklės,
– Maudynės vonioje,
– Reikalai tualete,
– Drabužėlių priežiūra,
– Po maudynių,
– Skalbykloje.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Pepi Bath 2 siūlo žaidėjams keletą veikėjų ir šešias scenas kuriose žaisdami vaikučiai ne tik gerai leidžia laiką, bet ir įsisavina higienos pagrindus. Žaidimas išsiskiria audiovizualine kokybe — unikalūs, ranka piešti veikėjai ir aplinkos, dailios ir sklandžios animacijos, muzika ir garsas — neatsiejama žaismo dalis.

Pepi Bath 2 – universalus žaidimas — nenaudojama kalba, tad jis tinkamas viso pasaulio vaikučiams. Pepi Play taip pat griežtai paiso etikos ir vaikų apsaugos nuo nepageidaujamo turinio taisyklių — žaidime nėra reklamų, mokamų priedų, o informacija tėvams saugoma už paprasto, aritmetinio užrakto.