Pazymetas.lt yra vieninga elektroninė daiktų ID žymėjimo sistema. | Naujasis knygnešys

Pazymetas.lt yra vieninga elektroninė daiktų ID žymėjimo sistema.

22
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: UAB Creative Partner
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: http://www.pazymetas.lt

Kodėl?

„Pažymėtas.lt” – tau brangūs daiktai nuo šiol daug saugesni Pamestų-rastų daiktų klausimas buvo ir bus aktualus visada. Vieni pameta, kiti randa, o dar iš kitų – pavogia. Siekdami spręsti šią opią problemą, sukūrėme elektroninę daiktų žymėjimo sistemą „pazymetas.lt"

Sprendimo technologinis pagrindas: Laravel, PHP, CSS

Kaip?

Kaip veikia „pazymetas.lt”?
„Pazymetas.lt” – tai galimybė visus brangius daiktus susieti su savimi. Priskirti sau ir juos saugoti. Visi daiktai, kurie yra tau vertingi, gali būti pažymėti ir susieti su tavimi per elektroninį paštą ar kitą identifikavimo sistemą. Jei pažymėtą daiktą pamesi, jį radęs asmuo gali suvesti kodą į „pazymetas.lt” sistemą ir parašyti tau privačią žinutę. Tai lengvas ir paprastas būdas komunikuoti. Pavyzdžiui, festivalyje radai pamestus raktus. Ant jų pastebėjai „pazymetas.lt” raktų pakabuką, kuriame matai kodą. Jį suvedi „pazymetas.lt” svetainėje ir gali parašyti raktų savininkui. Žinutė gali būti elementari, kad ir: „labas, radau tavo raktus”. Savininkas, atgavęs sau brangų daiktą, jį radusiam žmogui gali nupirkti mini dovaną ar paslaugą.

„Daiktų žymėjimo idėja iki šiol buvo gan siaura. Žmonės dažniausiai žymėdavo savo dviračius ar automobilius. Mes sugalvojome, kad galima pažymėti bet ką. Net ir tuos daiktus, kurie neturi unikalių numerių. Idėja globali. Siekiame, kad visi daiktai būtų kažkam priskirti. Mūsų tikslas – mažinti pamestų daiktų problemą.”

Kuo išskirtinis?

Pazymetas.lt
– kas tai?
Pazymetas.lt yra elektroninė daiktų žymėjimo sistema, sprendžianti pamestų, pavogtų, rastų daiktų problemą.

Apsaugokite savo daiktus
Gaukite ir susiekite kodą su sau brangiu daiktu, prisiregistruodami sistemoje saugiu būdu.

Radote daiktą
Padarykite gerą darbą, praneškite jo savininkui sistemoje išsiuntę tieisoginę žinutę. Nudžiuginkite!

Bet kuris sistemos naudotojas NEMOKAMAI gali registruoti savo asmeninius daiktus ir jų kodus (IMEI, ID, Serial). Taip daiktą pažymėdami ir priskirdami savo asmeniui, nuosavybei.