Papildytos realybės knygos | Naujasis knygnešys

Papildytos realybės knygos

145
Lankytojų simpatijos
Autorius: UAB "Virtualioji realybė"
Kategorija: m. sveikata ir gyvenimo būdas

Papildytos realybės knygos suteikia galimybę įdomiu būdu sąveikauti su pateiktu 3D turiniu (gyvūnais, pasakų veikėjais).
Kur galima rasti sprendimą: Google Play ir App Store

Sprendimo technologinis pagrindas: Papildytos realybės technologijos naudojimas

Sprendimo paskirtis

Papildytos realybės knyga "Afrikos gyvūnai".
Ar žinojai, kad krokodilai prakaituoja per burną? O kad miegantys po vandeniu begemotai kas 3-5 minutes neatsibusdami išnyra įkvėpti oro? Ar girdėjai, jog drambliai murkia kaip katės, o zebrai miegoti eina tik tuomet, jei aplink yra kitų nemiegančių zebrų? Šiuos ir daugybę kitų įdomių faktų apie gyvūnus rasi šioje knygoje.

Tačiau tai – dar ne viskas. Ši knyga – ypatinga. Ji gali atgyti ne tik vaizduotėje, bet ir realybėje! Jei į jus dominantį puslapį nukreipsite išmanųjį įrenginį, gyvūnai atgis telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane. Tad vaikams bus ne tik įdomu išgirsti pačius netikėčiausius faktus apie mylimus žvėrelius, bet ir su jais pažaisti!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AugmentedReality.Books
App Store: https://itunes.apple.com/lt/app/afrikos-gyvunai/id1083693153?mt=8

Papildytos realybės knyga "Pasaulio pasakos".
“Pasaulio pasakos” – ideali lavinimo priemonė šiuolaikiniams vaikams. Čia suderinta viskas, kuo šiuo metu domisi mažieji: pasakos ir šiuolaikinės technologijos. Šią knygą galima skaityti kaip paprastas pasakas, o šiek tiek paaugę, kuriems sunku atsiplėšti nuo planšetinių kompiuterių ar mobiliųjų telefonų, į stebuklų kupiną pasaulį galės grįžti jas atgaivindami papildytos realybės piešiniais bei žaidimais. Tereikia į knygą nukreipti mobilųjį įrenginį ir istorijos kaip mat atgyja!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Paparmali.Fairytale
App Store: https://itunes.apple.com/lt/app/pasaulio-pasakos/id1086549875?mt=8


Papildytos realybės knygų vaizdo medžiaga:
https://www.youtube.com/watch?v=jH4PmVLq3Xc

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Papildytos realybės knyga "Afrikos gyvūnai".
Tai – idealus ir patikimas būdas gamtos paslaptimis sudominti šiuolaikinę jaunąją kartą: tie, kuriems knygos nebeįdomios, atras galimybę vartant puslapius prikelti pagrindinius jų herojus, pasitelkiant išmaniąsias technologijas. O juk gyvūnų pasaulis – ne tik didelis, bet ir beprotiškai įdomus!


Papildytos realybės knyga "Pasaulio pasakos".
Šioje knygoje pasakas sutrumpinome iki pagrindinės siužetinės linijos, todėl ne tik atžalos, bet ir jų tėveliai kviečiami lavinti vaizduotę: papildykite pasakojimus naujomis detalėmis, pakreipkite jų siužetą netikėta linkme ar sugalvokite visiškai naują pabaigą. Argi tai ne iššūkis tiek vaikams, tiek pasakas primiršusiems suaugusiems?


Daugiau informacijos: http://www.paparmali.com/
Facebook: https://www.facebook.com/virtualiojirealybe