pamatykLietuvoje.lt | Naujasis knygnešys

pamatykLietuvoje.lt

30
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: pamatykLietuvoje.lt
Kategorija: m. kultūra ir turizmas


Kur galima rasti sprendimą: http://www.pamatykLietuvoje.lt

Kodėl?

Šimtai kelionių maršrutų ir tūkstančiai lankytinų ir turizmo infrastruktūros objektų interaktyviame žemėlapyje nepakartojamoms akimirkoms atrandant Lietuvą ir jos grožį iš naujo.

Sprendimo technologinis pagrindas: Mobilieji internetiniai, interaktyvūs žemėlapiai.

Kaip?

Gyvename Lietuvoje - nuostabiame krašte, kiekvieną kartą nustebinančiame neapsakomu savo gamtos grožiu, kuris vis kitas keičiantis metų laikams. Gyvename krašte turinčiame turtingą, senus laikus menančią istoriją. Krašte, kur lyg nuolat šlifuojami deimantai, vis gražėjantys, vis kitokie, savaip unikalūs ir jaukūs Lietuvos miestai ir miesteliai.
Džiugu, kad vis daugiau tautiečių atranda vietinį turizmą, vis daugiau laiko skiria aktyviam poilsiui, buvimui gamtoje ir savo krašto pažinimui.
Projekto www.pamatyklietuvoje.lt tikslas skatinti keliavimą Lietuvoje, padėti kiekvienam atrasti naujas, įdomias vietas ir reikalingą informaciją apie jas. Paraginti keliautojus dalintis savo įspūdžiais, atradimais su kitais.
"Pamatyk Lietuvoje" žemėlapyje rasite šimtus kelionių maršrutų ir tūkstančius lankytinų objektų, kurių lankymas jums paliks neišdildomų įspūdžių ir padės atrasti Lietuvą ir jos grožį iš naujo.

Kuo išskirtinis?

Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria kiekvienas norintis geriau pažinti savo kraštą, Lietuvą – kur rasti informaciją apie LANKYTINUS OBJEKTUS , TURISTINIUS, PAŽINTINIUS MARŠRUTUS. Informacijos apie tai ką galima nuveikti ar pamatyti Lietuvoje yra, tačiau ji labai fragmentiška ir išbarstyta smulkiais gabalėliais. Kiekvienas turizmo informacijos centras, kiekvienas miestas ar saugoma teritorija informacijos pateikimu rūpinasi savaip - taip kaip moka ar leidžia galimybės. O galiausiai visa tai tampa tikru iššūkiu kiekvienam keliautojui.
Visa sukaupta ir jau dabar gausi bei nuolat pildoma turizmo informacija pateikiama interaktyviame www.pamatykLietuvoje.lt žemėlapyje, kuriuo naudotis gali kiekvienas, tiek planuojantis būsimą kelionę savo kompiuteryje, tiek jau keliaujantis – išmaniajame telefone.
Projekto www.pamatyklietuvoje.lt tikslas skatinti keliavimą Lietuvoje, padėti kiekvienam atrasti naujas, įdomias vietas ir reikalingą informaciją apie jas. Padėti turizmo informacijos turėtojams pateikti savo turimą informaciją patogia ir patrauklia forma bei paraginti keliautojus dalintis savo įspūdžiais, atradimais su kitais.