ONGR | Naujasis knygnešys

ONGR

259
Lankytojų simpatijos
Autorius: NFQ
Kategorija: e. verslas ir komercija

ONGR - globaliai rinkai skirta atvirojo kodo sistema, kuri sprendžia didžiausius e.verslo ir kitų, su dideliais duomenų kiekiais, veikiančių sistemų iššūkius.
Adresas internete: www.ongr.io

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

ONGR pradėta vystyti 2013 m. pradžioje. Per kelerius metus ši sistema pelnė didžiausių Vokietijos e. komercijos milžinų pripažinimą (ONGR naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip Kiveda, Yatego, HomeToGo ir daugelis kitų). Ši sistema buvo pristatytą įvairiose IT profesionalams skirtose konferencijose Europoje. ONGR aktyviai domisi ir naudojasi ne tik Lietuvos e. komercija, bet ir globalūs žaidėjai.

ONGR yra NFQ Technologies kuriama e. verslo platforma skirta ne tik paspartinanti jau veikiančius e. komercijos projektus, bet ir padeda sukurti naujus.

Bet mums svarbiausia, kad tai lietuvių sukurta ir vystoma sistema skirta viso pasaulio el. verslui optimizuoti. Šis projektas yra pateikiamas atviruoju kodu ir prieinamas naudojimuisi nemokamai.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. Kartu e. verslų savininkams ONGR taupo programavimo išteklius, nes ONGR siūlo didelį funkcionalumo (automatinio importavimo, integracijų, statistikos analizės ir kt.) rinkinį. Dėl ONGR suteikiamos greitaveikos šį variklį naudojančios įmonės gali iki keliolikos kartų sumažinti nuomojamų serverių kiekį.

ONGR nauda:

- optimizuoja svetainių turinčių daug e.turinio greitaveiką
- optimizuoja turinio paiešką
- gerina pozicijas Google ir kitų paieškos variklių sistemose
- ženkliai sumažina serverių naudojimo resursus
- leidžia naudotis iššsamiais statistikos ir duomenų analizės įrankiais
- optimizuoja kitus procesus, kurių optimizavimas dažnai atrodo neįmanomas

Patrauklu, nes:
- nes sistema gerai palaikoma, prie jos dirba aukščiausios kvalifikacijos NFQ Technologies programuotojai ir techniniai dievai
- kasdien išleidžiami saugumo, greitaveikos ar naujo funkcionalumo paketus
- pažangus metodologijų rinkinys