Mobilioji programėlė „Gustavo receptai“ | Naujasis knygnešys

Mobilioji programėlė „Gustavo receptai“

30
Lankytojų simpatijos
Autorius: LRT
Kategorija: m. pramogos ir gyvenimo būdas

Dovana visiems „Gustavo enciklopedijos“ mėgėjams – mobili programėlė „Gustavo receptai“. Joje -geriausių laidose gamintų patiekalų receptai su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis.
Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techn.gustavoreceptai&hl=lt

Sprendimo technologinis pagrindas: Pritaikyta naudoti Android operacinėje sistemoje

Sprendimo paskirtis

Dovana visiems „Gustavo enciklopedijos“ mėgėjams – mobili programėlė „Gustavo receptai“. Joje -geriausių laidose gamintų patiekalų receptai su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis. Atsisiuntę programėlę turėsite galimybę pamatyti viso gaminimo proceso vaizdo įrašą ir Gustavo padedami paruošti puikų užkandį ar desertą! Patogus laikmatis, kiekio vienetų keitiklis ir pirkinių užrašinė - padės gamybos procese, o ką tik sukurtais kulinariniais šedevrais galite dalintis su draugais „Facebook“ paskyroje arba nusiųsti jiems nuotrauką elektroniniu paštu. “Gustavo receptai” – nors griūk, kaip skanu!

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Programėlėje galima rasti geriausius „Gustavo enciklopedijos“ laidose gamintų patiekalų receptus su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis bei viso gaminimo proceso vaizdo įrašą. Programėlė suburia visą šeimą kartu, atrasti gaminimo džiaugsmo
Programėlė turi patogų laikmatį, kiekio vienetų keitiklį ir pirkinių užrašinę.
Pagamintų patiekalų nuotraukomis galima dalintis su draugais „Facebook“ paskyroje arba nusiųsti jiems nuotrauką elektroniniu paštu.