Mobili sistema Interactio.io | Naujasis knygnešys

Mobili sistema Interactio.io

5
Lankytojų simpatijos
Autorius: UAB "Interactio"
Kategorija: m. verslas ir komercija

Interactio pilnai pakeičia brangią sinchroninio vertimo įrangą konferencijose mobilia aplikacija. Interactio taip pat gali transliuoti originalų garsą tiems, kurie prasčiau girdi arba yra už salės ribų.
Kur galima rasti sprendimą: www.interactio.io

Sprendimo technologinis pagrindas: Mobili sistema transliuoja audio iš kompiuterio į dalyvių mobiliuosius įrenginius per Wi-Fi tinklą.

Sprendimo paskirtis

Interactio transliuoja garsą į dalyvių mobiliuosius telefonus. Vertėjas šiuo metu vis dar salėje, jo mikrofonas prijungtas prie kompiuterio, o dalyviai klauso vertimo per savo išmaniuosius telefonus arba planšetes.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Tokia sistema padeda sutaupyti iki 80% dabar patiriamų vertimo įrangos kaštų, leidžia įtraukti tuos, kurie ne visiškai supranta pranešimų pagrindinę kalbą (tautines mažumas) bei tuos, kurie turi klausos negalią (transliuojant ir originalų garsą).

Reikia mažiau personalo, nes nėra įrangos, kurią reiktų išdalinti bei surinkti, dalyviams lengviau pradėti klausyti vertimo, nes nereikia nešiotis įrangos, tie, kurie klauso vertimo/originalaus garso savo telefone, nėra diskriminuojami, nes gali klausyti garso, naudodami savo mažas neišsiskiriančias ausines.