Mediateka | Naujasis knygnešys

Mediateka

219
Lankytojų simpatijos
Autorius: Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, UAB "CITRUS"
Kategorija: e. kultūra ir turizmas

LRT Mediateka yra didžiausias įrašų archyvas Europoje. Tai itin svarbi LRT.LT portalo dalis yra, kurioje galima tiesiogiai klausyti ir žiūrėti visas radijo ir televizijos kanalų transliacijas (kompiuteriu ar išmaniuoju aparatu).
Adresas internete: www.lrt.lt/mediateka

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Mediatekoje galima peržiūrėti ir perklausyti visų LRT transliuojamų laidų ar transliacijų įrašus, suskirstytus chronologiniu (rubrika PASIVYK), tematiniu bei abėcėliniu būdais. Portalo LRT.LT lankytojai mediatekoje gali atrasti nuo seniausių archyvinių filmų ir spektaklių iki naujausių „Panoramos“ ar „Stiliaus“ laidų. Tiems, kurie mėgsta klausytis laidų kelionėse ar kitur yra skirta tinklalaidžių (ang. podcast) funkcija, o turintiems konkrečių pomėgių – galimybė susikurti asmeninius grojaraščius ir pasidalinti jais su draugais. Dar viena itin svarbi Mediatekos funkcija yra tiesioginės transliacijos internetu, kurias ypatingai pamėgo interneto vartotojai, neturėję galimybių žiūrėti savo mėgiamų laidų atjungus analoginę televiziją.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Mediateka patraukli tuo, kad joje vartotojas gali surasti įvairius įrašus nuo senų filmų, siekiančių net 1937 metus, iki pačių naujausių laidų bei kūrinių, kurie kasdien papildo archyvus. Moderni vartotojo sąsaja suteikia galimybę susikurti asmeninį grojaraštį, prenumeruoti laidas, žiūrėti tiesiogines trasliacijas ir laidų įrašus bet kuriuo vartotojui patogiu metu. Visa informacija yra suskirstyta į temas, kad būtų patogu ir paprasta surasti tai, kas aktualu.