MedDream WEB DICOM peržiūra | Naujasis knygnešys

MedDream WEB DICOM peržiūra

45
Lankytojų simpatijos
Autorius: Softneta UAB
Kategorija: Sveikata ir gerovė

MedDream WEB DICOM peržiūra - medicininių vaizdų peržiūros programinė įranga, kuri leidžia peržiūrėti DICOM vaizdus ir suteikia peržiūros įrankius, leidžiančius manipuliuoti medicininiu vaizdu (pvz., keisti vaizdo dydį, kontrastą, invertuoti, atvaizduoti pjūvio poziciją ir t.t.). Peržiūra pasižymi funkcionalumu, leidžiančiu naudotojui atlikti medicininių vaizdų paiešką, matatavimus, video DICOM formato tyrimų peržiūrą, EKG tyrimų peržiūrą ir matavimus ir kt.
Kur galima rasti sprendimą: http://softneta.com/products/meddream-dicom-viewer/

Sprendimo technologinis pagrindas: Peržiūra sukurta HTML5 technologijos pagrindu, nereikalaujanti jokių papildomų įskiepių.

Sprendimo paskirtis

MedDream WEB DICOM Viewer yra vaizdų peržiūros programa veikianti WEB naršyklėje, leidžianti peržiūrėti įvairių tipų DICOM vaizdus ir suteikianti įvairius manipuliacijos bei peržiūros įrankius; taip pat, programinės įrangos naudotojas gali atlikti įvairius matavimus (ilgio, kampų, ir pan.), rašyti anotacijas, peržiūrėti ir manipuliuoti video DICOM (mpeg2, mpeg4) tyrimais, patogiai atlikti paiešką tyrimų duomenų bazėje ar pridėti / papildyti tyrimo aprašymą pagal pasirinktą šabloną.

MedDream WEB DICOM Viewer veikia HTML 5 technologijos pagrindu ir gali būti naudojama su visomis populiariausiomis interneto naršyklėmis ir jų versijomis, pilnai palaiko mobiliuosius įrenginius ir planšetes. Peržiūros programa turi CE ženklą ir FDA sertifikatą.

Demonstracinę Peržiūros priemonės versiją galima išbandyti internete, adresu
https://demo.softneta.com arba http://www.dicomlibrary.com/.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

MedDream WEB DICOM peržiūros pagrindiniai naudotojai yra medicinos profesionalai (radiologai, kardiologai, oftalmologai ir t.t.) tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Produkto nauda matoma ne tik medikams (tiesioginiams naudotojams), bet ir kiekvienam žmogui, kuris atlieka tyrimus, nes palengvinama diagnostika ir technologijų pagalba sumažinama žmogiškosios klaidos tikimybė.

UAB „Softneta“ misija yra teikti medicininių vaizdų sprendimus, kurie gali pagerinti sveikatos priežiūros kokybę bei sumažinti kaštus, o šis produktas leidžia įgyvendinti šią misiją. Produktas auga kartu su įmone ir technologijomis. Pradžioje MedDream WEB DICOM peržiūra buvo sukurta remiantis Flash technologijomis, tačiau matant, kad medicinoje vis dažniau naudojami mobilieji įrenginiai, buvo nuspręsta pereiti prie HTML5 technologijos, kuri palaikoma visuose mobiliuose įrenginiuose. Taip peržiūra tapo dar patogesnė ir mobilesnė, nes gydytojas gali peržiūrėti vaizdus ir konsultuoti ne tik naudodamasis kompiuteriu, bet ir matydamas juos savo mobiliajame telefone ar planšetėje.

Medicininių vaizdų archyvavimo, peržiūros ir persiuntimo sistemos įdiegtos daugiau nei 30 medicinos įstaigų ir organizacijų Lietuvoje, kaip pavyzdžiui, Lietuvos sveikatos medicinos universitete, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje ir t.t.

UAB „Softneta“ bendradarbiauja ne tik su Lietuvos įstaigomis, bet ir palaiko glaudžius ryšius su užsienio įmonėmis, su kuriomis kuria bendrus produktus, dalyvauja projektuose. Įmonės produktai įdiegti daugiau nei 44 pasaulio šalyse tokiose kaip JAV, Kanada, Brazilija, Vokietija, Šveicarija, Lenkija, Suomija, Didžioji Britanija, Rusija, Naujoji Zelandija, Latvija ir t.t.