ManoBalsas.lt racionalaus balsavimo sistema internete | Naujasis knygnešys

ManoBalsas.lt racionalaus balsavimo sistema internete

Autorius: VU TSPMI
Kategorija: Valdžia ir piliečių įsitraukimas

MANO BALSAS LT – tai racionalaus balsavimo sistema internete. Šiame puslapyje žmonės yra kviečiami atlikti trumpą testą ir sužinoti, kurie politikai ar partijos yra arčiausiai jų pažiūrų.
Kur galima rasti sprendimą: http://www.manobalsas.lt/index/index.php

Sprendimo technologinis pagrindas:

Sprendimo paskirtis

Racionalaus balsavimo sistema internete ManoBalsas.lt kviečia žmones atlikti trumpą testą ir sužinoti, kurie politikai ar partijos yra arčiausiai jų pažiūrų.

Klausimyno pagrindą sudaro visuomenei svarbūs klausimai iš įvairių sričių – švietimo, sveikatos apsaugos, ekonomikos, užsienio politikos, kultūros. Tikimės, kad žmonės, žinodami politikų poziciją jiems rūpimais klausimais, galės priimti racionalų sprendimą, kuris politikas sugebės juos geriausiai atstovauti.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Šis projektas prisideda prie demokratijos stiprinimo šalyje, prisideda prie pilietinės visuomenės ugdymo. Projektas skatina žmones balsuoti atsakingai, aktyviau domėtis politikų pažiūromis ir partijų programomis, prisideda prie populizmo mažinimo. Galiausiai, projektas kelia Lietuvos įvaizdį tarptautinėje arenoje (Lietuva viena pirmųjų šalių, iniciavusi tokį projektą) ir suteikia daugiau informacijos apie politikus ir jų nuostatas.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą