LAWTHIS | Naujasis knygnešys

LAWTHIS

Autorius: LAWTHIS
Kategorija: Įtraukimas ir įgalinimas

LAWTHIS platforma buvo sukurta turint tikslą pakeisti nusistovėjusią tradicinę teisinių paslaugų rinką. Tai teisinių paslaugų tarpininkavimo platforma, kuri padeda pagal kliento poreikį greitai ir efektyviai rasti savo srities profesionalą. Platformoje teisinę užklausą pateikę klientai gauna bent kelis teisininkų pasiūlymus su užduoties atlikimo laiku ir kaina. Išsirinkę priimtiniausią pasiūlymą, klientai yra suvedami su platformoje užsiregistravusiu teisininku ir sutartu laiku gauna norimą paslaugą. Tokiu sprendimu siekiame sumažinti ilgai trunkantį teisininkų paieškos procesą ir padaryti teisines paslaugas patogesnėmis.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.lawthis.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Teisinių paslaugų platforma

Sprendimo paskirtis

Sukurta inovacija išspręs daugelį šiuo metu rinkoje esančių problemų – klientams nebereikės papildomai mokėti už teisininkų patirtus administracinius kaštus, o teisininkams bus užtikrinamas nuolatinis klientų srautas, laisvė pasirinkti darbo laiką. Atsižvelgiant į platformoje esančią konkurencingą kainą ir greitį, tikimės, kad klientai bus dažniau linkę spręsti savo turimas teisines problemas pasitelkdami profesionalų pagalbą.

LAWTHIS teikiamų paslaugų kokybę užtikrina iš anksto patikrinant ir atrenkant tik specializuotus teisininkus. Su kiekvienu iš jų yra surengiamas individualus pokalbis, kurio metu siekiama įsitikinti teisininko kompetencija norimoje paslaugas teikti teisės srityje. Jau šiuo metu platformoje yra užsiregistravę 79 teisininkai, tarp jų ir didelę patirtį turinčių advokatų, advokato padėjėjų.

Šiuo metu klientai gali pasirinkti iš darbo, intelektinės nuosavybės, įmonių, ginčų, mokesčių ir kitų teisės šakų. Platformoje registruotis ir teikti savo užklausas kviečiame tiek fizinius, tiek ir juridinius asmenis. Siekiant pagreitinti paslaugos gavimo procesą, tarp kliento ir teisininko nėra pasirašoma atskira teisinių paslaugų sutartis, visi santykiai yra aprašyti ir išsprendžiami registracijos metu sutinkant su LAWTHIS platformos naudojimosi sutartimi.

Kadangi didelės advokatų kontoros ne retai būna perkrautos klientų užklausomis ir yra linkusios atsirinkti tik didžiausios vertės projektus, ateityje kartu sieksim nuimti šį perteklinį kontorų srautą ir sukurti joms individualią paskyrą, kurios pagalba bus galima perduoti užklausas spręsti laisviems platformos teisininkams ar mažoms advokatų kontoroms. Vėlesniu metu kursime ir strategiją dėl plėtros į užsienio rinkas.

Be to, ateityje į savo platformą integruosime ir "HR įrankį", kurio pagalba įmonės galės rasti nuolatiniam arba trumpalaikiam darbui teisininkus. Iš kitos pusės, teisininkai taip pat pateikdami informaciją apie save galės susilaukti pasiūlymų iš įvairių darboviečių (advokatų kontoros, įmonės) su potencialiu atlyginimu ir darbo sąlygomis. Toks įrankis padės išspręsti problemą, su kuria susiduria klientai siekdami rasti tinkamą ir laisvą šiuo metu rinkoje esantį teisininką.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

(aprašyta viršuje)

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą