Laisvės TV | Naujasis knygnešys

Laisvės TV

10
Lankytojų simpatijos
Autorius: Laisvės TV
Kategorija: Įtraukimas ir įgalinimas

Laisvės TV – pirmoji nepriklausoma, žiūrovų išlaikoma internetinė televizija Lietuvoje veikianti Youtube platformoje.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.youtube.com/channel/UCMfPBtm9CWGswAXohT5MFyQ

Sprendimo technologinis pagrindas: Internetinė televizija

Sprendimo paskirtis

Laisvės TV – pirmoji nepriklausoma, žiūrovų Patreon platformoje išlaikoma internetinė televizija Lietuvoje, kurioje televizijos profesionalai kuria aukščiausius TV standartus atitinkantį turinį. Laisvės TV žiūrovui pateikia kokybišką ir pridėtinę vertę kuriančias laidas.

Internetinė televizija savo turinį transliuoja Youtube platformoje, turi virš 70 000 sekėjų. Per 2 televizijos sezonus sukurta daugiau nei 500 turinio vienetų, laidos peržiūrėtos beveik 19 milijonų kartų. Populiariausias video „Lithuania welcomes Trump“ dėmesio sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, JAV, Olandijoje bei Jungtinėje Karalystėje.

Pagrindinė „Laisvės TV“ laida intelektualios politinės satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ tapo viena sėkmingiausių ne tik „Laisvės TV“ kanale, bet ir visoje Lietuvoje.

Didžioji antrojo sezono naujiena – Realių informacinių tyrimų agentūra, R.I.T.A., kurioje susipina tiriamoji žurnalistika ir pilietinės iniciatyvos. Šiam projektui vadovauja vienas ryškiausių šalies žurnalistikos veidų – Rita Miliūtė, kuri drauge su profesionalių žurnalistų komanda reaguoja į pranešimus, tikrina informaciją, viešina ją ir stengiasi užkardyti korupciją.

„Laisvės TV“ taip pat kuria socialinio pobūdžio laidas „Mažos mūsų pergalės“ bei „Ačiū, mokytojau“. Televizijoje taip pat veikia gretutiniai Youtube kanalai „Laisvės TV X“ skirtas laisvalaikio turiniui bei „Держитесь там“ skirtas rusakalbei auditorijai.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Unikalus precendento Lietuvoje neturintis projektas – pirmoji nepriklausoma internetinė televizija Lietuvoje veikianti Youtube platformoje.
1. Laisvės TV laidos atitinka aukščiausius televizinius standartus, rodomos HD ir 4K formatu.
2. Įvairaus pobūdžio laidos – pramoginės, tiriamosios žurnalistikos, socialinės bei intelektualios politinės satyros.
3. Televizijoje dirba ir laidas kuria profesionalūs žurnalistai – Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus.
4. Žiūrovų Patreon platformoje išlaikoma televizija.
5. Laisvės TV vykdo socialinius projektus tokiomis laidomis kaip „Mažos mūsų pergalės“ bei „Ačiū, mokytojau“.