Klientų ir verslo identifikacijos sprendimai | Naujasis knygnešys

Klientų ir verslo identifikacijos sprendimai

14
Lankytojų simpatijos
Autorius: ONDATO
Kategorija: Verslas ir komercija

„Ondato“ – verslui skirta kompleksinė informacijos apie fizinius ir juridinius asmenis platforma, grindžiama masyvių duomenų analitika ir dirbtinio intelekto sprendimais. „Ondato“ išnaudoja visą rinkinį sparčiausių, lanksčiausių bei tiksliausių biometrikos, nuotolinės foto ir vaizdo identifikacijos bei klientų patikimumo patikros įrankių, nepriklausomai nuo kliento buvimo vietos
Kur galima rasti sprendimą: https://ondato.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Nuotolinė foto&video identifikacija ir informacijos patikimumo patikrinimimas

Sprendimo paskirtis

„Ondato“ KYC – verslui skirta kompleksinė informacijos apie fizinius (angl. KYC - Know Your Customer) ir juridinius asmenis platforma, grindžiama masyvių duomenų (angl. Big Data) analitika ir dirbtinio intelekto (AI) sprendimais. “Ondato” sprendimas unikalus tuo, kad bene pirmasis išnaudoja visą rinkinį sparčiausių, lanksčiausių bei tiksliausių biometrikos, nuotolinės foto ir vaizdo identifikacijos bei klientų patikimumo patikros įrankių, nepriklausomai nuo kliento buvimo vietos.
„Ondato“ sprendimo išsiskirtinumai: bankinio lygio saugumas, nacionalinių / tarptautinių dokumentų duomenų bazių prieiga, lengva integracija ir 100% lankstumas procesuose.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

"Ondato" sprendimas, padeda finansinėms institucijoms atitikti reguliavimo reikalavimus klientų identifikacijos proceso metu. Identifikacija yra patraukli tuo, kad ji gali vykti 2 būdais: Foto arba Video.
Sprendimo unikalumas - tas pats veikimo modelis pritaikytas Fiziniams ir Juridiniams asmenims (tinka verslui ir žmogui).
Ondato identifikacijos sprendimas lengvai integruojamas (per 2 darbo dienas) ir pritaikomas prie kliento sistemos, dizaino ar kitų sprendimų.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/2181789935191902/picture
  • http://graph.facebook.com/10211875959267961/picture
  • http://graph.facebook.com/2200240113325543/picture