Išmanioji programėlė "Mano kraujas" | Naujasis knygnešys

Išmanioji programėlė "Mano kraujas"

10
Lankytojų simpatijos
Autorius: VšĮ Nacionalinis kraujo centras
Kategorija: m. sveikata ir gyvenimo būdas

Išmanioji programėlė „Mano kraujas” skirta skatinti neatlygintiną kraujo donorystę, maksimaliai supaprastinant donorystės procesą, parodant jo skaidrumą ir kuriant neatlygintinų kraujo donorų bendruomeniškumą.
Kur galima rasti sprendimą: iTunes ir Google Play

Sprendimo technologinis pagrindas: Android ir iOS operacinės sistemos

Sprendimo paskirtis

Programėlė, pritaikyta Android ir iOS operacinėms sistemoms. Jos pagalba galima užsiregistruoti donorystei norimu laiku, susirasti patogiausią kraujo davimo vietą, o tapus kraujo donoru, stebėti savo kraujo kelią bei matyti visą donorystės istoriją. Kiekvienas kraujo donoras, rinkdamas simbolinius lašiukus, dalyvauja lojalumo programoje, kur gali pasinaudoti specialiai jam taikomomis nuolaidomis. Programėlė turi integraciją su socialiniu tinklu Facebook, kuriame bus galima pasidalinti savo donorystės pasiekimais, pakviesti prisijungti kitus bei palyginti savo ir savo draugų donoro statusą.

Pagrindinės „Mano kraujas“ programėlės funkcijos:

Registracija kraujo donorystei;
Donoro apklausos anketos pildymas;
Kraujo donorystės istorija;
Kraujo kelias;
Kvietimas tapti kraujo donoru;
Donorystės statusai, lojalumas, TOP’ai;
Kraujo davimo vietų žemėlapis;
Naujienos ir specialūs pasiūlymai.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Naudojantis nemokama išmaniąja programėle „Mano kraujas”, neatlygintinu kraujo donoru galima tapti greičiau ir paprasčiau. Sukurtas patogus, į galutinį vartotoją orientuotas dizaino sprendimas, atitinka naujausius vartotojų sąsajos kūrimo standartus. Ši programėlė teikia trejopą naudą – kraujo donorams, VšĮ Nacionaliniam kraujo centrui ir valstybei. Donorams ji primins apie tai, kada ir kur galima duoti kraują ir informuos apie jų kraujo kelią, VšĮ Nacionaliniam kraujo centrui – padės papildyti kraujo donorų duomenų bazę ir kraujo atsargas, o valstybei – įgyvendinti įsipareigojimus Pasaulio sveikatos organizacijai iki 2020 m. pereiti prie šimtaprocentinės neatlygintinos kraujo donorystės.