Išmanioji mokykla - Vaizdopamokos.lt | Naujasis knygnešys

Išmanioji mokykla - Vaizdopamokos.lt

613
Lankytojų simpatijos
Autorius: VšĮ Elektroninio švietimo studija
Kategorija: m. mokymasis ir švietimas

Išmaniojoje mokykloje Vaizdopamokos.lt – talpinamos inovatyviausių Lietuvos mokytojų sukurtos vaizdo pamokos. Pamokos pasiekiamos visuose šalies kampeliuose, tai suteikia vienodas išsilavinimo galimybes visos šalies mokiniams.
Kur galima rasti sprendimą: www.vaizdopamokos.lt

Sprendimo technologinis pagrindas: php

Sprendimo paskirtis

Burdami inovatyviausių Lietuvos mokytojų bendruomenę, rengiame jiems nemokamus seminarus, apmokymus bei dirbtuves, kurių metu drauge išmokstame taikyti naujausias informacines technologijas kuriant mokymo medžiagą, bei atrandame naujus būdus ir metodikas paįvairinti mokymo procesą. Tam kad užtikrintume vaizdo pamokų kokybę bei atitikimą švietimo ministerijos patvirtintiems standartams, dirbame išskirtinai tik su mokyklų mokytojais.
Mokytojų sukurtos vaizdo pamokos talpinamos interneto portale – www.vaizdopamokos.lt. Pamokos pasiekiamos net ir atokiausių Lietuvos kampelių moksleiviams, kurie turi prieigą prie interneto ryšio. Mokykla suteikia galimybę išmokti ar pasikartoti mokykloje dėstomas pamokas bet kuriuo paros metu, turint vien tik išmanųjį telefoną. Taip skatinamas ne tik savarankiškas mokymasis, bet ir moksleivio gebėjimas atrasti savo mokymosi stilių, tempą bei galimybes mokytis tuomet, kada yra darbingiausias laikas.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Nevienodas švietimo prieinamumas ir kokybė kuria skirtumus ne tik tarp valstybių, bet ir tarp mokyklų šalies viduje. Ši situacija priveda prie trijų pagrindinių problemų:
- Ne visiems mokiniams yra vienodai prieinama mokymosi medžiaga, todėl atsiranda atskirtis tarp jų galimybių
- Pamokos tampa per daug akademinės kai daugiau laiko skiriama teorijai, o tik likusi dalis praktikai.
- Vis dar sunku rasti papildomos medžiagos ir priemonių, kurios padėtų įsisavinti žinias ar pasikartoti medžiagą po pamokų.