IQ Polls | Naujasis knygnešys

IQ Polls

19
Lankytojų simpatijos
Autorius: UAB Soundest
Kategorija: e. verslas ir komercija

IQ Polls - nauja, interaktyvi auditorijos apklausos sistema, kuri leidžia realiu metu gauti auditorijos nuomonę ir ją pateikti skaidrėse grafiškai. IQ Polls - tai priemonė, kuri pagyvina prezentaciją ir įtraukia klausytojus į pristatymą.
Adresas internete: www.iqpolls.com, www.iqpolls.ru, www.iqpolls.com, www.iqpolls.ru

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

IQ Polls pirmą kartą buvo pristatyta Davos tarptautiniame komunikacijos forume „Communication on Top“ kaip interaktyvi priemonė konferencijų organizatoriams.
Šis auditorijos apklausos įrankis yra paruoštas taip, kad pranešėjai galėtų nesunkiai bendrauti su auditorija pasitelkdami balsavimą išmaniaisiais įrenginiais.
Veikimo principas: IQ Polls internetiniame puslapyje sukuriamas klausimynas ir atsakymų variantai, kurie vėliau pateikiami auditorijai, taip pat pasirenkamas apklausos atvaizdavimo būdas. Paruoštas klausimynas įtraukiamas į pranešėjo skaidres ir reikiamu metu pateikiamas klausytojams, kurie, norėdami išreikšti savo nuomonę, gali balsuoti mobiliu telefonu, planšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu nuskanuodami pateiktą QR kodą arba apsilankydami IQ Polls internetinėje svetainėje ir įvesdami klausimo ID. Visų balsavusiųjų rezultatai realiu metu atsiranda prezentacijoje, tad pranešėjas gali iš karto apibendrinti gautus rezultatus ir juos interpretuoti.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Ši paslauga - tai pagalba konferencijų organizatoriams, lektoriams, mokymų vedėjams ir visiems, kurie dažnai rengia pristatymus ir nori bendrauti su publika, ją įtraukti į pranešimą. Pranešėjas naudodamasis IQ Polls gali užduoti klausimus auditorijai ir kartu su ja spręsti problemas, diskutuoti ir gauti atsakymus realiu metu. Taip pat, IQ Polls suteikia galimybę gauti auditorijos kontaktus ir vėliau pasidalinti pristatoma medžiaga ar kita informacija.