Interneto svetainė vaikams | Naujasis knygnešys

Interneto svetainė vaikams

40
Lankytojų simpatijos
Autorius: LRT / Citrus
Kategorija: Gyvenimo būdas

LRT.lt/vaikams - interneto svetainė vaikams, kurioje galima rasti profesionalų atrinktą saugų ir įdomų turinį ikimokyklinukams, pradinukams ir moksleiviams.
Kur galima rasti sprendimą: http://www.lrt.lt/vaikams

Sprendimo technologinis pagrindas: Interneto tinklapis (kompiuteriais, planšetėmis ir telefonais). Technologijos: Javascript, PHP, MySQ

Sprendimo paskirtis

LRT.lt/vaikams - tai saugaus interneto erdvė, kurioje vaikai gali pažinti pasaulį ir pramogauti. Puslapis pritaikytas trims amžiaus grupėms: ikimokyklinukams, pradinių ir vyresnių klasių mokiniams. Pagal amžiaus grupes skiriasi ne tik turinys, bet ir puslapio dizainas, kuris kurtas atsižvelgiant į atitinkamo amžiaus grupių vaikų patarimus ir pastebėjimus. Šioje internetinėje svetainėje galima rasti lavinančių žaidimų, pasakų, įvairių grojaraščių, rankdarbių bei kalbų pamokų, mokslo atradimų ir eksperimentų.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Internetu naudojasi vis jaunesni asmenys. Dažnai vaikai paliekami naršyti internete be jokios suaugusiųjų priežiūros nesuvokiant kokie pavojai slypi internetinėje erdvėje. Ir nors Lietuvoje yra kelios iniciatyvos šviečiančios vaikus ir suaugusius apie grėsmes internete, tačiau nebuvo pasiūlyta alternatyva kur vienoje vietoje būtų galima rasti saugų turinį. LRT nusprendė tokią alternatyvą sukurti suteikdama galimybę pasirinkti ne mažiau įdomų, bet saugų ir lavinantį turinį ir sukūrė pirmą saugaus turinio vaikams interneto svetainę Lietuvoje. Specialiai atrinktas ir lavinantis puslapio turinys pritaikytas įvairioms amžiaus grupėms (ikimokyklinukams, pradinukams bei vyresnių klasių mokiniams).