Inovatyvių technologijų sprendimas tradicinių amatų pristatymui ir demonstravimui | Naujasis knygnešys

Inovatyvių technologijų sprendimas tradicinių amatų pristatymui ir demonstravimui

Sprendimo kūrėjas: UAB SneakyBox


Kur galima rasti sprendimą: Ėriskiu kulturos centras - tradiciniu amatu centras (Ėriškių kultūros centras - tradicinių amatų centras (https://www.eriskiukc.lt/tradiciniu-amatu-cent))

Kodėl?

Inovatyvūs sprendimai leidžia pristatyti ir demonstruoti tradicinius amatus moderniai bei išskirtinai. Skatina vietos, rajono, miesto bei visos Lietuvos gyventojus, lankytojus ir turistus labiau domėtis tradiciniais amatais, jų puoselėjimu ir išsaugojimu.

Kaip?

Lankytojai naudodamiesi Tradicinių amatų centro įsigyta įranga turi galimybę virtualios realybės pagalba „prisiliesti“ ir iš arti pamatyti tradicinių amatų įrankius, patys
dalyvauti tradicinio amato procesuose (virtualios realybės siužetas skirtas lininkinkystei, senojo amato gilesniam pažinimui ir šsitraukimo į realius užsiėmimus amatų centre skatinimui) bei įdomiai ir interaktyviai susipažinti su krašto istorija.

Kuo išskirtinis?

Šis inovatyvus technologinis sprendinys prisideda prie Upytės amatų centro populiarinimo, mobilios ekspozicijos įrengimas leidžia Tradicinių amatų centrui pristatyti puoselėjamus amatus įdomiai, patraukliai ir išskirtinai ne tik Amatų centre, bet ir įvairiose parodose bei ekspozicijose.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą