Infinite Loop | Naujasis knygnešys

Infinite Loop

35
Lankytojų simpatijos
Autorius: Jonas Lekevičius
Kategorija: e. pramogos ir gyvenimo būdas

Infinite Loop yra žaidimas iOS ir Android mobiliosioms platformoms. Paprastas, minimalistinis, atpalaiduojantis ir begalinis žaidimas įtraukia be jokių instrukcijų ar žodžių, ir todėl tapo populiarus visame pasaulyje.
Adresas internete: loopgame.co

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Infinite Loop yra minimalistinis, paprastas ir atpalaiduojantis žaidimas sukurtas iOS ir Android mobiliosioms platformoms. Žaidimas sukurtas siekiant jog bet kuriuo metu vaizdas ekrane būtų gražus, kartais stebinantis, jog žaidimas įtrauktų visus ir jog visiškai nereikėtų aiškinti, kaip žaidimą reikia žaisti. Be to, žaidimas neturi pabaigos, yra begalinis kiekis lygių.

Per mažiau nei 2 mėnesius žaidimas sulaukė daugiau nei 300 000 parsisiuntimų iš viso pasaulio, buvo nominuotas ir laimėjo kelis apdovanojimus:
- Laimėjo: Geriausias nepriklausomo kūrėjo žaidimas, LT Game Awards 2015
- Nominuotas: Metų žaidimas, LT Game Awards 2015
- LOGIN komisijos atrinktas kaip vienas iš Top 3 Metų Žaidimų.
- Keletas mažesnių apdovanojimų, App of the Day.
- Neįtikėtinai aukštas Google Play reitingas: 4.8

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Žaidimo dizainas yra universalus, patrauklus visoms kultūroms, žaidime nėra nei vieno žodžio. Šis universalus dizainas lėmė jog pasaulyje beveik nėra šalies, kurioje nebūtų Infinite Loop žaidėjų, žaidimas populiariausias Kinijoje.

Žodžiais sunku apibūtinti kodėl Infinite Loop yra patrauklus, ir kodėl vidutinis žaidėjas žaidžia kasdien ilgiau nei savaitę po įsidiegimo, po 30-40 min per dieną. Vienintelis būdas - parsisiųsti žaidimą ir išbandyti pačiam.