iDenfy asmens tapatybės patvirtinimas nuotoliniu būdu | Naujasis knygnešys

iDenfy asmens tapatybės patvirtinimas nuotoliniu būdu

9
Lankytojų simpatijos
Autorius: Gediminas Ratkevičius
Kategorija: Verslas ir komercija

Asmens tapatybės nustatymas nuotoliniu būdu
Kur galima rasti sprendimą: www.idenfy.com

Sprendimo technologinis pagrindas:

Sprendimo paskirtis

Startuolio idėja yra tokia, jog teikiama asmens tapatybės patvirtinimo paslaugos veikimo vieta yra nepriklausoma nuo laiko ir vietos. Paslauga gali veikti 24 valandas, kadangi ji yra automatizuota. Šiai dienai pradedama dirbti su 24/7 support, tai reiškias galime aptarnauti visas pasaulio šalis bei klientus ir visai nesvarbu kurioje šalyje yra partneriai, vartotojai. Nei vieno kliento nepaleidžiame, jeigu nepavyksta atlikti sėkmingai identifikacijos, būtent todėl, galime bendrauti su kiekvienu klientu ir padėti sėkmingai atlikti identifikaciją. Identifikacija atliekama automatizuotai ir realiu laiku 24/7, naudojant sudėtingus algoritmus. Be to, kiekviena identifikacija saugumo sumetimais dar kartą peržiūrima mūsų specialistų, taip sumažinant sukčiavimo galimybes iki minimumo.
Sistema atpažįsta, kai bandoma sistemą apgauti: siekiant pasinaudoti svetimu ar padirbtu asmens tapatybės dokumentu ir identifikuoti žmogaus atvaizdą, fotografuojant mobiliojo ar kito išmaniojo įrenginio ekraną, kuriame yra asmens veido nuotrauka, pasitelkta iš socialinių tinklų ar kitos duomenų bazės.
Veidų lyginimui naudojami 186 biometriniai taškai, kurie tiksliai gali pasakyti, ar duotieji veidai sutampa tikras, o ne atspausdinta nuotrauka ar telefono ekranas. Mūsų vystoma programa patikrina, ar nufotografuotas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas yra tikras ir jame esanti nuotrauka sutampa su asmens veidu.
Dirbtinio intelekto pagalba mes nuolatos tobuliname savo sistemą.
Asmens tapatybės patvirtinimo technologija yra sukurta „iDenfy“ komandos (pačių darbuotojų).

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Asmens tapatybės patvirtinimas nuotoliniu būdu. Mobiliojo telefono ar kompiuterio kameros pagalba, skenuojamas kliento tapatybės dokumentas ir kliento veidas. Iš dokumento nuotraukos yra ištraukiama visa informacija apie klientą (asmens kodas, gimimo metai, vardas, pavardė ir t.t.) bei veidas. Informacija yra nuskaitoma tiek nuo dokumento priekio tiek nuo MRZ. Dokumento veidas yra tikrinamas su kliento veido nuotrauka – yra tikrinama, ar klientas yra rodomo dokumento savininkas. Veidų lyginimui naudojami 186 biometriniai taškai, kurie tiksliai gali pasakyti, ar duotieji veidai sutampa. Yra atliekama dokumento paviršiaus analizė, kuri nustato, ar dokumentas nėra padirbtas. Taip pat yra yra atliekama veido analizė, užtikrinanti, kad rodomas kliento veidas yra tikras (liveness detection), o ne atspausdinta nuotrauka ar telefono ekranas.
Tikslinė auditorija yra - bankai, FinTech, startuoliai, skolinimo platformos, dalinimosi platformos, lažybų ir azartinių žaidimų sektorius.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/10212837939483463/picture
  • http://graph.facebook.com/10211875959267961/picture