HumansApp | Naujasis knygnešys

HumansApp

5
Lankytojų simpatijos
Autorius: HumansApp
Kategorija: Mokymasis ir švietimas

HumansApp - inovatyvi žinių dalijimosi platforma, kurioje atviri žmonės gali susikurti savo profilius ir dalintis žiniomis, o smalsūs žmonės gali jiems siūlyti susitikti ir tomis žiniomis dalintis. Taip pat, tai naujas filantropijos būdas, kai dalinamasi žiniomis, skiriant savo gaunamas pajamas už susitikimus pasirinktai prasmingai organizacijai (socialinę, kultūrinę ar edukacinę veiklą vykdančioms organizacijoms) vienu paspaudimu.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.humansapp.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Programėlė

Sprendimo paskirtis

Naudodamiesi HumansApp, galite įgauti vertingų žinių vieno gyvo susitikimo metu arba patys dalintis savo sukauptomis žiniomis. HumansApp padeda žmonėms iš skirtingų socialinių ratų susitikti gyvai ir apsikeisti žiniomis, už kurias yra atitinkamai atlyginama. Susitinkama gyvai. Čia galima tiesiog nusipirkti asmeninį pokalbį su pasirinktu žmogumi arba pačiam tapti tokiu ir gauti atlygį už savo ilgus metus kauptų žinių pasidalijimą, kurių taip paprastai neišsigūglinsi.

HumansApp bendruomenės nariai programėlėje randa vieni kitus, sutaria pokalbio klausimus, pasirenka įkainius ir susitinka gyvam pokalbiui. Po jo, palieka savo atsiliepimą apie įvykusį susitikimą.

Žinios turi savo vertę, ypač išgyventos asmenine patirtimi. Kodėl tai turėtų būti nemokama? Gautos žinios gali padėti rasti naują būdą realizuoti save. Taip pat, gaunantys atlygį už pasidalintas žinias, gali prisidėti prie prasmingų iniciatyvų vienu paspaudimu: skirti kad ir 100 proc. savo susitikimo vertės programėlėje pasirinktai organizacijai.

“Smalsieji žmonės”, kurie gali programėlėje siųsti kvietimą susitikti, turi patvirtinti savo tapatybę pateikus asmens dokumentą. Po susitikimo, abu žmonės palieka savo atsiliepimą apie įvykusį pasimatymą.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Atsakymus į skirtingus klausimus gali rasti patys įvairiausi žmonės – verslininkai, menininkai, kultūros vedėjai, žmonės, kurių šeimos nariai kovojo su priklausomybėmis, žmonės, išgyvenę sunkias skyrybas, keliautojai ir maisto žinovai. Žmonės dalijasi tiek profesinėmis žiniomis, tiek ir gyvenimiškomis patirtimis. Kiekvienas žmogus yra įdomus ir per savo gyvenimą sukaupia unikalių žinių. Kviečiame jomis dalintis ir daryti pasaulį geresniu gaunamu atlygiu už pasidalintas žinias prisidedant prie prasmingų iniciatyvų vienu paspaudimu: skirti kad ir 100 proc. savo susitikimo vertės programėlėje pasirinktai organizacijai.