Hiperspektrinių duomenų analizės technologija tvariam žemės ūkiui | Naujasis knygnešys

Hiperspektrinių duomenų analizės technologija tvariam žemės ūkiui

5
Lankytojų simpatijos
Autorius: UAB ART21
Kategorija: Aplinka ir žalioji energija

Hiperspektrinių duomenų analizės technologija yra skirta tvariam ir išmaniam šiuolaikiniam žemės ūkiui. Šia analogų pasaulyje neturinčios technologijos pagalba ūkininkas galinti identifikuoti lauko pasėlių stresą ir įvertinti kokių mikro bei makro mitybinių elementų augalai stokoja. Ūkininkas gali tiksliai ir efektyviai planuoti tręšimo laiką, medžiagas ir jų kiekius, augalams teikdamas būtent tas mitybines medžiagas kurių reikia.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.art21.lt/lt/index.html

Sprendimo technologinis pagrindas:

Sprendimo paskirtis

Priklausomai nuo ūkio dydžio dronais, lėktuvais ar antžeminiu būdu lauko pasėliai yra skenuojami hiperspektrinėmis kameromis. Surinkti daugiamačiai spektriniai duomenys yra analizuojami taikant pažangius, įmonės sukurtus dirbtinio intelekto algoritmus. Rezultate ūkininkui yra pateikiami aiškūs bei tikslūs lauko būsenų žemėlapiai, padedantys efektyviau ir tvariau planuoti ir optimizuoti darbus, didinti derlingumą, ūkio našumą bei sumažinti neigiamus ūkininkavimo poveikius aplinkai.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Sprendimas paremtas hiperspektrinių duomenų analizės technologija yra ekonomiškai patrauklus ir prisidedanti prie gamtinės aplinkos tausojimo. Sprendimas padeda tiksliau ir efektyviau planuoti pasėlių tręšimą naudojant būtent tas medžiagas kurių augalams reikia labiausiai. Dėl to sumažėja ūkininko patiriami kaštai, išauga ūkio produktyvumas ir yra sumažinamas dirvos bei supančios aplinkos alinimas perteklinėmis trąšomis ir kitomis agrocheminėmis priemonėmis.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/3549316161753805/picture