Ežerų žvejybos muziejus (interaktyvus žaidimas) | Naujasis knygnešys

Ežerų žvejybos muziejus (interaktyvus žaidimas)

405
Lankytojų simpatijos
Autorius: Molėtų krašto muziejus
Kategorija: e. kultūra ir turizmas

Tai mobili aplikacija, skirta žvejybos istorijos išsaugojimui, skirta Ežerų žvejybos muziejui, įsikūrusiam Molėtų krašte. Ši aplikacija padeda interaktyviai keliauti po muziejų, susipažinti su eksponatais.
Adresas internete: muziejus.moletai.lt/

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Nuo 2014-04-09 Molėtų krašte, Mindūnuose, veikiantis muziejus į savo ekspoziciją integruoja išmaniąsias technologijas. Pirmuoju parodos skaitmenizavimo žingsniu tapo „Smarter Museum“ ir „SneakyBox“ bendro darbo vaisius – aplikacija, skirta jaunesniajai muziejaus lankytojų auditorijai.

Žaidimas vyksta pačiame Ežerų žvejybos muziejuje. Tarp eksponatų yra išdėlioti specialūs „švyturėliai”, iš kurių, priėjus su savo išmaniuoju įrenginiu, gaunamas signalas, kad būtų atrakintas naujas žaidimo lygis. Naujoji muziejaus aplikacija leidžia jauniesiems muziejaus lankytojams atlikti net 10 skirtingų užduočių. Meninio stiliaus žaidimai sukurti taip, kad lavintų atmintį ir skatintų žaidėją mąstyti. Didžiausi entuziastai gali programėlę atsisiųsti į savo įrenginį ir žaisti bet kur: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SneakyBox.zvejybos

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

Užduotys reikalauja panaudoti ne tik žaidimuose įprastai reikalingą greitą reakciją, loginį mąstymą, bet ir žinias iš ekskursijos po muziejų.

Tikimės, kad Ežerų žvejybos muziejaus mobili aplikacija taps netikėtų ir malonių atradimų pradžia, praktiškai ir kūrybiškai supažindinanti su ežerų žvejyba, lavinanti ir ugdanti vaizduotę, skatinanti holistinį pažinimą. Tai puikus būdas skatinti naujosios kartos įsitraukimą į edukaciją, mokantis išmaniųjų technologijų pagalba.