esablonai.lt - dokumentų šablonų duomenų bazė | Naujasis knygnešys

esablonai.lt - dokumentų šablonų duomenų bazė

30
Lankytojų simpatijos
Autorius: esablonai.lt
Kategorija: e. verslas ir komercija

esablonai.lt tinklapyje yra surinkta didžiausia įvairių dokumentų formų duomenų bazė, kuri yra prieinama kiekvienam. Lankytojai gali rinktis iš 500 įvairių kasdienėms reikmėms reikalingų dokumentų: nuo teisinių iki įmonės ir t.t.
Adresas internete: http://www.esablonai.lt

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Puslapyje yra surinkta ir paruošta 500 dokumentų šablonų. Pagaliau nebereikia klaidžioti po skirtingus puslapius ir ieškoti tinkamo varianto. Sistemiškas paskirstymas leidžia žmonėms greitai surasti, ko jiems reikia. Atsidarę kiekvieną iš formų žmogus gali greitai pamatyti ir susidaryti įspūdį, ar jam ši forma gali būti tinkama. Puslapyje yra pritaikytas unikalaus tipo reklamos modelis, kai yra galimybė reklamuoti, skleisti žinią kiekvienoje dokumento formoje, įdedant ten reklaminį skydelį.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

esablonai.lt projekto esmė – padėti žmonėms biurokratijos džiunglėse: Lietuvos įmonėms - pateikti populiariausius ir labiausiai naudojamus apskaitos, vidinių dokumentų šablonus, gyventojams - gauti pirminę informaciją apie jiems reikalingas užpildyti formas, darbuotojams - kaskart iš naujo nekurti naujų įvairiausio tipo prašymų ir t.t. Taip pat siūlome pasisemti idėjų ruošiant prezentacijas bei kuriant savo gyvenimo aprašymus. Mūsų tinklapyje rasite įvairių sutarčių: nuo pirkimo – pardavimo iki įvairios nuomos, vedybų... Siūlome didelį sąrašą įvairių nestandartinių dokumentų formų, kaip pavyzdžiui vizitinės kortelės, diplomai, kvietimai, kalendoriai. Esame paruošę nemažai prašymų pavyzdžių – atostogoms, priėmimui į darbą ir kt. Galime pasigirti turintys didžiausią CV (gyvenimo aprašymų) pavyzdžių/šablonų duomenų bazę, kuri leis išsirinkti kaip save pristatyti tinkamiausiai. Naujoms įmonėms siūlome papildyti savo turimas formas įvairiais įsakymais, prašymais, kad sutaupytumėte savo brangaus laiko. Duomenų bazė yra nuolat atnaujinama ir didinama,