Edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“ | Naujasis knygnešys

Edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“

214
Lankytojų simpatijos
Autorius: Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
Kategorija: Mokymasis ir švietimas

Edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“ – tai unikalus elektroninis kūrinys lietuvių kalba. Nors šis žaidimas kurtas 3 – 12 metų vaikams, tačiau šį edukacinį žaidimą pamėgo žaisti ne tik ikimokyklinio ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikai, bet ir visi, besidomi
Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis&hl=lt

Sprendimo technologinis pagrindas:

Sprendimo paskirtis

2016 m. liepą buvo sukurtas pirmasis ir unikalus interaktyvus edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“. Žaidimas atvaizduojamas kaip žemėlapis, kuriame vaizduojami Klaipėdos pastatai, paminklai, gatvės ir kiti objektai. Pagrindinis žaidimo veikėjas „Žaliapėdis“ – linksmas žalias žmogutis, netikėtai nusileidęs savo erdvėlaiviu į Klaipėdos senamiestį. Skristi toliau savo erdvėlaiviu jis negali, nes kažkur Klaipėdos mieste pasimetė pagrindinė laivo baterija. Jam į pagalbą pasiryžęs atskubėti profesorius katinas. Kartu su profesoriumi „Žaliapėdis“ turi įveikti nemažai užduočių - tik tuomet atgaus erdvėlaivio bateriją. Žaidimą galima žaisti, parsisiuntus nemokamą programėlę į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį (svarbu, kad telefonas ar planšetinis kompiuteris palaikytų Android operacinę sistemą).

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Visi šie trys produktai ir kiekvienas atskirai skatina vaikus lavintis, pažinti savo kraštą, jo kultūrą ir istorija bei lavina vaizduotę, motoriką, laiko pažinimą, atmintį, matematinius ir skaitymo gebėjimus bei kitus bendruosius gebėjimus. Šie kūriniai gali būti labai naudingi geografijos, istorijos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo pamokose, kaip ugdomoji priemonė sudominti vaikus.