DICOM Library | Naujasis knygnešys

DICOM Library

Autorius: Vytautas Baublys
Kategorija: Sveikata ir gerovė

DICOM Library yra nemoka internetinė DICOM failų bendrinimo paslauga, daugiausiai naudojama moksliniais ir mokomaisiais tikslais.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.dicomlibrary.com/

Sprendimo technologinis pagrindas:

Sprendimo paskirtis

DICOM Library suteikia vartotojui galimybę lengvai išsiųsti, peržiūrėti ir bendrinti DICOM failus. Paslauga skirta gydytojams, radiologams, medicinos studentams ir kitiems medicinos specialistams, naudojantiems ir turintiems tyrimus DICOM formatu.

Šios programos dėka vartotojas gali atlikti tam tikrus veiksmus su įkeltu vaizdu: priartinti, perkelti, pakeisti kontrastą, matuoti ir t. t. Be pavienių failų ar vaizdų siuntimo, galima siųsti ir visą tyrimų seriją, kuri turėtų būti suglaudinta ZIP formatu.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Visi DICOM failai yra automatiškai anonimizuojami prieš nusiuntimą į biblioteką, todėl jokia paciento ar gydytojo asmeninė informacija nebus publikuojama. Be to, galima naudotis anonimizuotomis DICOM Library nuorodomis diskutuojant įvairiuose forumuose ar norint parodyti tam tikrus tyrimus kolegoms, neatskleidžiant paciento asmeninių duomenų.

Dar viena DICOM Library galimybė – vartotojai gali dalintis savo tyrimais, vaizdais populiariausiuose socialiniuose tinklalapiuose kaip Facebook, Twitter, kt. ar tiesiog juos persiųsti elektroniniu paštu. Tai palengvina komunikaciją tarp vartotojų, gydytojų, medicinos specialistų, padidina medicininių vaizdų ir antrosios nuomonės prieinamumą.

COVID-19 kontekste, ši paslauga ir MedDream peržiūra suteikė plačias darbo iš namų galimybes gydytojams.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą