dear deer eyewear | Naujasis knygnešys

dear deer eyewear

Sprendimo kūrėjas: UAB Mielas Briedis
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://www.deardeer.lt/

Kodėl?

Mes sukūrėme virtualios realybės sistemą, kuri leidžia greitai ir lengvai susikurti ir nusipirkti akinius pagal kiekvieno pirkėjo skonį.

Sprendimo technologinis pagrindas: Virtualios realybės pritaikymas individualių akinių gamyboje

Kaip?

Mūsų sistema naudoja AR (virtuali realybė) bei AI (dirbtinio intelekto) technologijas, kurių dėka mes galime išmatuoti kiekvieno mūsų akinių pirkėjo veido bruožus/dydį ir pasiūlyti individualius akinius. Visi dear deer akiniai yra gaminami po 1 vnt, 3D spausdintuvais Lietuvoje, todėl kiekvienas jų pirkėjas gauna pagal jo veido išmatavimus pagamintus akinius.

Kuo išskirtinis?

Akinių pirkimo procesas yra nuodugniai ištirtas ir didelė dalis (~60%) žmonių teigia, kad esant pasirinkimui jie šio proceso nenorėtų kartoti. 30% žmonių teigia, kad jie iš viso nebenori daugiau akinių pirkti optikose, tačiau tik 6% akinius perka internetu. Kodėl tik 6%, nes pirkėjai nežino ar perkami akiniai jiems tiks.
dear deer sukurta sistema leidžia užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas gaus būtent tokio dydžio (išmatavimų) akinius, o intuityvi pirkimo sistema leidžia visą šį procesą atlikti per nepilnas 10 minučių.
1,7 mlrd. Eur yra Europos optikos rinkos dalis, kuri atitenka tiems pirkėjams, kurie yra aiškiausiai pasakę apie akinių pirkimo sunkumus. Būtent tie 1,7 mlrd Eur ir būtų dear deer rinkos dalis, pasiskirsčiusi po visą Europos sąjungą.