Būsto išplanavimo kūrimo bei interjero dizaino įrankis. Vienijantis daugiau nei 40 873 706 narius. | Naujasis knygnešys

Būsto išplanavimo kūrimo bei interjero dizaino įrankis. Vienijantis daugiau nei 40 873 706 narius.

Sprendimo kūrėjas: Aleksey Sheremetev, Sergey Nosyrev
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://planner5d.com/

Kodėl?

„Planner 5D“ namų projektavimo įrankis, leidžiantis kiekvienam kurti 3D aukšto planus ir interjero dizainą be jokių specialių įgūdžių. Pagrindinis produkto pranašumas - paprasta sąsaja ir technologiniai sprendimai. Planner 5D - „multiplatformos“ sprendimas - daugiau nei 40 mln. vartotojų visame pasaulyje - AI plėtra ir tyrimai - „AR“ ir „VR“ technologijos - B2C ir B2B verslo modeliai

Sprendimo technologinis pagrindas: Web aplikacija, iOS & Android programos

Kaip?

Platforma kurta mėgėjams ir neįgudusiams vartotojams, tačiau aktyviai naudojama ir dizainerių ir profesionalų. Vienijanti daugiau nei 40 873 706 narius.

Platforma taipogi integruojama į B2B (white label solution) ir integracija švietimo sistemą daugiausia USA rinkos.

Planner 5D integruojama į švietimo sistemą:

(https://planner5d.com/lt/education/) - daugiau nei 200 mokyklų visame pasaulyje yra integravusios į švietimo sistemą. Rekomenduojama "The National Council of Teachers of Mathematics (http://www.nctm.org/)). ( Didžiausia pasaulyje matematikos švietimo organizacija, vienijanti 60000 narių ir daugiau nei 230 filialų visoje JAV ir Kanadoje.)

Atviros priegos klasėse (Stem classes) - mokslo, technologijos, inžinerijos ir matematikos.

Interjero dizaino pagrindai - platformos pagalba mokomasi interjero dizaino pagrindų.
Meno, dailės pamokos - kūrybiškumo lavinimas pamokose. Įrankis vysto estetikos ir erdvinį jausmą, suteikia žinių pagrindą derinant spalvas, lavina kūrybiškumą, planavimą ir kartu tai piešimo ir tapybos įrankis vienoje skaitmeninėje platformoje.
Archtektūra ir inžinerija - įvairūs matavimai, grindų, ploto, erdvės planavimas, 3D modeliavimas. Architektūros ir inžinerijos pagrindai.
Matematikos pamokos - integruojamas į matematikos uždavinius, grupines praktines užduotis.

Kuo išskirtinis?

„Planner 5D“ turi daugiau nei 40 milijonų vartotojų, kuriems aktualu keičiant, atnaujinant/renovuojant, įsigyjant naują namą, keisti interjero dizainą, pasirinkti baldus, baldą ir apdailą.
„Planner 5D“ palengvina interjero kūrimą ir namų apstatymo darbus. Naudojantis platforma galima patogiai sukurti 2D ir 3D režimuose patalpų planą, pridėti ir lengvai keisti baldus, pritaikyti apdailos spalvas bei tekstūras.

"Planner 5D" integracija į švietimo sistemą.

"Planner 5D" integracija kaip (white label solution) - B2B segmentas.