Automatizuotas širdies ultragarsinės diagnostikos tyrimas | Naujasis knygnešys

Automatizuotas širdies ultragarsinės diagnostikos tyrimas

Autorius: Dovydas Matuliauskas
Kategorija: Sveikata ir gerovė

Dirbtinio intelekto pagalba širdies ultragarsinio tyrimo automatizavimas: aptinkamos anatominės struktūros ir atliekami išmatavimai automatiškai realiu laiku
Kur galima rasti sprendimą: https://www.ligence.io/

Sprendimo technologinis pagrindas: Dirbtinis intelektas

Sprendimo paskirtis

Širdies echoskopija (tyrimas, kuriame naudojamas ultragarsas) yra plačiai naudojamas tyrimas širdies patologijoms nustatyti. Tyrimas yra labai patrauklus, nes yra visiškai saugus ir nekenkiantis paciento sveikatai, nenaudoja jonizuojančiosios spinduliuotės. Tyrimu metu gydytojas (arba operatorius) turi rankiniu būdu atlikti labai daug protokoliniu matavimų, o tai užima daug laiko. Dėl tokio ilgo tyrimo laiko užtrunka paciento ištyrimas, susidaro ilgos eilės laukiančiųjų ligoninėse. Šis sprendimas automatizuoja beveik iki 85% viso tyrimo laiko, taigi jis atliekamas greičiau ir tiksliau. Gydytojams nebereikia vargti ir skubėti, o pacientai gali greičiau patekti pas gydytojus.

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Sumažinti ligoninės kaštai. Palengvintas gydytojų darbas, gydytojai gali daugiau susitelkti į analitinį darbą, kuris yra daug svarbesnis kalbant apie pacientų sveikatą. Pacientų laukimo eilės sutrumpėja. Atliekama daugiau tyrimų per tą patį laiką. Geresnė pacientų priežiūra. Tyrimai atliekami tiksliau. Gydytojo patirtis nebėra lemiantis faktorius tyrimo tikslume.