Atknisa, kai užknisa | Naujasis knygnešys

Atknisa, kai užknisa

5
Lankytojų simpatijos
Autorius: Ad Fingers ir Jaunimo akademija
Kategorija: e. įtraukimas ir įgalinimas

Projektas „Atviras kodas: PILIETIS“ – tai nuosekliai įgyvendinama iniciatyva įgalinti vyresniųjų klasių moksleivius (nuo 14 m.) spręsti aplik esančias problemas ir tapti visuomeniškais ir aktyviais piliečiais.
Adresas internete: https://www.facebook.com/Atknisa.kai.Uzknisa

Elektroninio turinio sprendimo paskirtis

Projektas „Atviras kodas: PILIETIS“ – tai nuosekliai įgyvendinama iniciatyva įgalinti vyresniųjų klasių moksleivius (nuo 14 m.) spręsti aplik esančias problemas ir tapti visuomeniškais ir aktyviais piliečiais. Facebook aplikacijos „Atknisa, kai užknisa“ pagalba, moksleiviai buvo kviečiami pastebėti aplinkui esančias problemas, jas registruoti, diskutuoti su kitais moksleiviais ir jas spręsti. 24 tūkstančiai jaunuolių prisijungė prie šio projekto tam, kad pakeistų tai, kas jau seniai užknisa jų kiemuose, mokyklose, miestuose, Lietuvoje. „Atknisa, kai Užknisa“ moko, kad pilietiškumo nevaržo nei amžius, nei vieta, kurioje gyvename – iškelti problemą ir ją išspręsti pilietiškomis priemonėmis gali visi. Unikalioje lietuviškoje Facebook aplikacijoje projekto dalyviai iškėlė apie 700 aktualių problemų, sukūrė per 50 idėjų joms spręsti, ir įgyvendino savo sumanymus padedami projekto „Atknisa, kai Užknisa“ savanorių. Projektas tęsėsi pusantrų metų, jo dalyvius apdovanojo Leodinas Donskis ir kiti Lietuvos šviesuoliai.

Elektroninio turinio sprendimo nauda ir patrauklumas

„Atknisa, kai Užknisa“ moko, kad pilietiškumo nevaržo nei amžius, nei vieta, kurioje gyvename – iškelti problemą ir ją išspręsti pilietiškomis priemonėmis gali visi.