Aimera | Naujasis knygnešys

Aimera

995
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Enga systems, UAB
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://aimera.io

Kodėl?

AIMERA - atvira programa, viena pirmųjų pasaulyje, skatinanti prasmingai leisti laiką bei pažinti įmonių naujoves bei paslaugas, vykdant interaktyvius iššūkius. Programoje dalyvauti gali visi, AIMERA tinklalapyje užsiregistravę asmenys. Dalyvaudami AIMERA programoje, jie turi galimybę atlikti nesudėtingus iššūkius, už kuriuos, sėkmingai įvykdžius, suteikiama virtuali valiuta - taškai. Sukauptus taškus dalyviai gali iškeisti į įvairius tikrus prizus (tokius kaip kino bilietai, kava, skanėstai, dovanų korteles ir t.t. iš žinomų tinklų). Kiekviena įmonė gali pasiūlyti savo iššūkius dalyviams. Atliekant šiuos iššūkius, dalyviai yra skatinami dėti pastangas geriau pažinti, išbandyti įmonės paslaugas ar produktus, bei pradėti jais naudotis.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Daugumoje įmonių 60-80 procentų klientų sudaro neaktyvus arba mažai aktyvūs klientai. Net ir aktyvus klientai naudoja tik mažąją dalį įmonės siūlomų produktų arba produktais naudojasi nenaudingai. Pagrindinės priežastys: nežino, nemoka, bijo, objektyviai įvertino ir nereikia, naudojasi konkurento paslaugomis.
AIMERA gimė po Challenger platformos, vystomos Enga systems, sėkmės bankiniame sektoriuje Europoje. Būtent ten iki šiol buvo naudojamas šis sprendimas, kuris padėjo spręsti anksčiau išvardintas problemas. Nuspręsta brangų ir galingą sprendimą paversti platforma, kurios pagalba jau ir smulkios bei vidutinės įmonės galėtų motyvuoti klientus pažinti savo produktus.
Lietuva yra pirmoji šalis, kurioje startavo AIMERA.

Kuo išskirtinis?

Dalyviai vykdydami paprastus iššūkius turi galimybę prasmingai leisti laiką, atrasti bei išbandyti kažką naujo, ir už skirtą laiką bei pastangas būti paskatintiems vertingais prizais: kino bilietais, dovanų kortelėmis, ir pan.
Įmonė, įdomia forma pateikdama įvairius klausimus ir užduotis, suteikia galimybę esamiems ir potencialiems klientams susipažinti su įmonės produktais arba paslaugomis, juos išbandyti, rekomenduoti draugams, galbūt net - pakeisti savo įpročius.
Dalyviai, tam, kad skirtų pakankamai laiko ir dėmesio iššūkiams įveikti, yra skatinami taškais arba kitais prizais. Dalyviai vykdydami iššūkius susipažįsta arba išbando produktus, o tie, kurie nesusidomi - neuždirba įmonės siūlomu taškų, todėl principas garantuoja beveik 100 procentinį rezultatą įmonei.
Toks principas dalyvaujančioms įmonėms sumažina kliento pritraukimo kaštus iki 51 procento lyginant su Google AdWords, iki 15 kartų pigiau nei Delfi ir iki penkių kartų pigiau nei Facebook Ads.