Welltrado | Naujasis knygnešys

Welltrado

40
Lankytojų simpatijos
Autorius: UAB"MIFX Asset Management"
Kategorija: Verslas ir komercija

Welltrado - tai tarpusavio skolinimo platformas palyginantis ir jų riziką vertinantis įrankis, leidžiantis investuotojantis nuspręsti kur investuoti.
Kur galima rasti sprendimą: https://www.welltrado.com/

Sprendimo technologinis pagrindas: Node.js + Express + Vue

Sprendimo paskirtis

Šiuo metu yra 1500 skirtingų tarpusavio skolinimo (angl. p2p lending) platformų (žmonės gali paskolinti arba pasiskolinti pinigų, išvengdami bankų ar kitų kredito institucijų) pasaulyje, kurių didžioji dalis yra nereguliuojamos. Tai lemia, kad investuotojai gali netekti savo lėšų arba asmeninių duomenų pasirinkę netinkamą platformą.

Welltrado surenka statistinius duomenis iš platformų ir įvertina riziką į jas investuoti.

Mūsų tikslas sujungti visas pasaulio platformas į vieną vieną ir investuotojams pilnai pristatyti, kas dedasi tarpusavio skolinimo rinkoje. Mes tikime, jog jei visi rinkos dalyviai (p2p) dalinsis pilna informacija apie savo finansinę būklę, tuomet tarpusavio skolinimo rinka augs daug sparčiau bei bendra sisteminė rizika sumažės. Mes tikime, kad investicijos per tarpusavio skolinimo platformas gali būti ilgalaikės ir beveik nerizikingos

Sprendimo nauda ir patrauklumas

Welltrado išskirtimumas:
- Esame vieninteliai pasaulyje siekiantys įvesti "Golden standard", kas leis prognozuoti ir prižiūrėti visą tarpusavio skolinimo rinką.
- Investuotojai besinaudojantys Welltrado paslauga gali gauti "Bonusų" tarpusavio skolinimo platformose (papildomų piniginių lėšų, kurių negautų eidami tiesiogiai į tarpusavio platformas)
- Platformų statistinių surinkimas ir analizavimas
- Investuotojų edukavimas